Prijava

Isplati li se gledat tu Gomoru? Iskreno nisam vidio da se promoviše igdje što može biti pozitivno jer ovo što se danas forsira često bude golo govno

Arm, ne sviđa mi se ovo. Elem, Blacklist i dalje valja, kao i Damnation, a S04E01 Ćuprije je preljepa

link:

https://katcr.stream/bronbroen-s04-e01-720p-x265-hevc-eng-subs-brshnkv-t2946034.html

koji ti je kurac seltic sta to radis vise

Šta je bilo flipse?! Ako ti se nešto ne sviđa, okreneš vugla i sve ok.

fin miror, gledaj

Iznenadila me 5 sezona vikinga. Mislio sam da ce biti goli kurac al je sve bolja i bolja

celtic bije po serijama kao da su klipovi

Da, koleza oll, evo za vas ljubazna serijica, 1. sezona gotova, 2. u toku.

која је судбина оних милион марака из душека листеровог? То ме мучи не могу да спијем данима, а одгледо сам серију сто пута

praviće se spin of o tih milion maraka

Jel to ko fargo jebate

Jedan covek ih nadje pa ih zakopa u snegu jer ga je bio maler, posle nekog vremena ih pronadje neki grk pa ih posle i on vrati u sneg gde ih je i nasao

Јеба вас фарго Били Боб много бољи у оном породичном божићном филму кад јебе дебелу цуру која не може да сере 7 дана због ради тога

Odgledao Bron/Broen S04e02, sjajno se nastavlja

radi li vam rarbg? meni baca ovo kad klinem na tv shows ili neku drugu opciju a pusti me normalno na sajt
This site can’t provide a secure connection

rarbg2018.org uses an unsupported protocol.

meni radi normalno..verovatno ti je kompromitovana ip adresa, moras da zamolis min 5 clanova da garantuju za tebe da neces da prijavljujes pirateriski sadrzaj

The Deuce kakav je