Prijava

Imal kakva fina mini serija, znači desetak epizoda, queens gambit ima 7, slično Černobilj, onda Band of Brothers. Tako nešto

Ima onaj Dekalog poljski, nisam gledao

House of Sadam, Generation Kill, Pacific, Mare of Easttown...

The night off...
Moze lock

Bukmarkovah par interesantnijih, će se pogleda.
Blagodarim, batke

The night of je ok, a i fina je ona mala baš.
Preporučujem ti i Quarry

Mare of Easttown sto kae Zapata, preporuka

E, to sam baš naleteo pre, delovalo mi ok.
Preljubazni ste

Mare of Easttown dobra

Vidim da niko nije spomenuo 11.22.63, preporuka

Pacific meni bolji od band of brothersa, takođe preporuka

Das Boot. I film i mini serija su odlični. Ali gledaj mini seriju iz 80 i tamo neke nemoj da te djavo prevari pa da odes na ono sranje novo

Pacific meni bolji od band of brothersa

+1

Pa da, u sustini i Sledz i Leki su kompleksniji likovi od ovih iz Bend of broders, ahahah Vinters je bas ono dosadni lawfull good lik, al takav se rodio jbg. Al to je i poenta, kao kolektiv su zanimljiviji ... da je bolja serija pacifik slabije.

neznam bogami u house of dragon je do sad moglo da se vidi samo ko ce sa kim da se venca i ko koga jebucka, malo spletkarenja i to je to

Ma ima tu brate pozadinski lore ja obavezno posle odgledane epizode odgledam i neki recap na jutubu gde likovi pričaju o svakoj sceni i šta je to zapravo značilo jer jebiga nisam čitao knjige. Tipa značajno je bilo što je Alisent nosila baš zelenu haljinu kad je ušla u dvoranu, znaš kad bi ja to znao, samo sam vido da onako fino joj utegla sisići i malo mi se probudio mališan i to je to.

pocecu i ja da citam te knjige.pa ona je najlepsa u seriji...za sad

Istorija nije nista manje nasilna