Prijava

Tek posle sam ukapirao - mi smo upravo i bili te generacije koje su uz njega odrasle, a sad rušimo režim, borimo se, demonstriramo... a on sa nama.

A ja sam tad bio deo režima i establišmenta iako sam i ja odrastao uz Branka Kockicu. A on s vama, licimur :)

Bruse, sad si me razocaro i kao covek i kao komunista... Nije cudo da si mod :)

Tamo na onoj temi o napijanju spominje se sve i svašta, a jel ima neko da se seća pijanstva izazvanog Vekijom? :)))

au gde sebtoga seti, sele! vekia romagna pice - jednom! svaki vinjau usima da se pokrije. I odmah mi se javlja kebina "nemam drage, nemam druga". zurke po cumezima kragujevackim. jedno dve godine, samo vekija. carsko pice.

Vekija i ona rakija Ekselencija, kao šatro šminka piće, a ono ubija kao i ovo http://www.zvecevo.hr/wp-content/uploads/brandy1-211x300.jpg

бренди звечево - легални отров!

Миле, ценио сам те у сваком смислу те речи, али си ме овим постом разочарао и као човек и као Крагујевчанин. Ко, бре, пуши дрогу?! Повуци реч, срам те било! :Д
Ово остало јес истина, ал саће ладноћа дудари, прелазимо у кафану, а то приличи свакоме, па и печалбару који је утек'о у Аустралију као ти. :Д

не бих експлицитно о твоме нику, елем, све си у праву, веверко :)
нина да каже јел истина за пакшу лололо

Ja imam 27 godina. Jel se može u društvo? Ipak sam pošten čoek, a evo prestaću da provociram.

Миле, демантујем! Пише и да сам веверица, па нисам, још сам и мушко, дакле у нику је све контра од истинитог.
А у ово друго нећу да улазим. лололо

Prvi put uđem na temu kad ono ogovaraju me zemljaci. Pu!

a jel ima neko da se seća pijanstva izazvanog
Vekijom?

:diže dva prsta:
Nova 19**, sneg do kolena, i to na mestima gde je raščišćen. Ubio sam se tako da mi dan-danas želudac vapi za provetravanjem pri bilo kakvoj asocijaciji na vekiju!

jel ima neko da se seća pijanstva izazvanog Vekijom? :)))

Aaaa, moje prvo pijanstvo! Sramota me da kažem koliko godina sam imao jer sam i za to vreme bio prilično konzervativan, ali ako kažem da sam krenuo sa đus-votkom koja se ubrzo pretvorila u čistu votku, pa u vinjak nakon čijeg nestanka je neko iskopao vekiju, verujem da vam je jasno da nisam znao za sebe.

Mile, kakav to šupak pominješ?

Uuuuu, Vekija... Razlog zašto sam tamo devedesetih dve godine pauzirao sa alkoholom.

nin@ si sama pominjala supak, dijete?
elem, kisa!

Mile, moguće, ali u kom kontekstu?

Bruse, sad si me razocaro i kao covek i kao komunista... Nije cudo da si mod :)

Ja sam posle tih izbora zbog određenih stavova izbačen iz SPS - jedini član u mom selu kojeg su izbacili iz partije iako su molili Boga da im iko preostane učlanjen :)

Ja sam posle tih izbora zbog određenih stavova izbačen iz SPS - jedini član u mom selu kojeg su izbacili iz partije iako su molili Boga da im iko preostane učlanjen :)

Nije to ništa, ja sam posle petog oktobra napustio opštinski odbor DS-a. Ahaha, al se nisam okoristio, ko gospodin!

Ahahahahah! Ja sam bio najmlađi član OO SPS u jedinom mestu u Srbiji gde je SPS ostao na vlasti posle petog oktobra! Još dobio kulturno pismo sa obaveštenjem da za godinu dana imam pravo tražiti ponovni prijem u stranku...