Prijava

Ja ću biti u Beogradu kad dođem...ovih godina. Celte, što ne mirišeš nas matorce?
:))ppp))

mirisem bre, ne sekirajte se, nego da promrdam malo :)
jebi ga, kroz par godina i meni dodje leto trideseto, pa mozda i mehanizam odbrane :D

Bruce, onda se vidimo taj vikend?

Verovatno, najaviću ovde, a Kurajberi, Penzioner i Agilni su već upoznati - s njima sam planirao privatni performans još prole jeseni :)

jebi ga, bruce...dolaziš mi na dan slave, kako da dođem?

Ja nikako da uramim ono naše zajedničko umetničko delo (kad smo već kod performansa) :)

EDIT: Za Celta.
Očekujemo te na temi, opušteno, dobrodošao si kad god se rešiš! Pesmica za tebe, uskoro će ti biti u Favorites!
http://www.youtube.com/watch?v=Z474fwI0JVI

Kosmo, sad si mi komšinica. Hoćemo mi da pijemo nekad neku kafu?

Oćel mene neko lepo žensko uskoro pozvati na kafu???!! Ja stidljiv po prirodi...

Sinko, ja sam prestar da se miješam u te stvari, ali ti želim reći ovo: kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti ...

Ciju, ciju, ptičica pjeva, vau, vau, laje psić, skoći zvijer odozgo, zinu psić, nesta ptić !!!

Samo da se zapljunem sa starog naloga, dragi moji penzioneri sa Vukajlije. Podržavam temu, a pisaću kad se setim nečeg "pametnog".

Ujka Simo, dobrodošao si i ti i Alan Ford fore! Moje omiljene!

Kosmo, u zdravlju slavili, popijte jednu i za mene, a kao da si došla :)

Problem su mi slobodni dani u tom periodu, festival traje tri-četiri dana, ali ja mogu samo za vikend da dođem. Biće sigurno još prilika, samo da se malo probijem u glavnom gradu.

Ja ću biti u Beogradu kad dođem...ovih godina.

Dotle pijemo virtuelne kafe :)

Može vinjak, ako nema domaća?
:))

Nemoj vinjak, ima domaće.

E sad, Branko Kockica: tokom studentskih protesta 96/97, došao nam i Branko na Plato, da nas podrži. To je verovatno bila jedna od najdirljivijih scena - pozdravio nas sa "Zdravo drugari" i "tatatatira" i onda sa onom svojom gitaricom otpevao (u horu sa nama) "Carstvo u drugarstvu", a mi, mladi revolucionari, kao deca, mahali onim zastavama i transparentima, pevali, odgovarali sa "tatatatira" i slično. Meni suze krenule - jebo te, došao nam Branko da nas podrži. Tek posle sam ukapirao - mi smo upravo i bili te generacije koje su uz njega odrasle, a sad rušimo režim, borimo se, demonstriramo... a on sa nama. Mlađim generacijama verovatno ništa ne bi značilo (što je i normalno) da im se sada on pojavi na sličnom skupu, verovatno bi se pitali ko je ova budala sa ukuleleom. Ili kao što reče svojevremeno jedna klinka devedesetineko godište: "Šta, zar je Brenin muž bio teniser?"

ja sam da se okupimo, eto mene sledece godine. misim, ovi moji klinci iz Kg-a se okupljaju po parkovima, piju iz kramace, pusu drogu. pa jel ide to za matorog coveka, roditelja? da se mi lepo nadjemo kod M70 ovde, prenocimo ko ljudi i gotovo.
Advokado, meni je tesko bilo kad nas je pok Ckalja podrzao, da mi je Cobe bio pri ruci lupo bi samare tog trenutka do 101 i nazad.

pozdrav od Ejti, Pere i poštara Duje, što vas voli i štuje, cmok :)

Šta smarate vi matori sa ovim ovakvim temama? Ovo je sajt za nas mlade!

Курде, врћи нам тинејџере вукајлије у јавне теме

Eno ti je, mada je skroz bzvze, ovde je svaka tema na forumu o tinejdžerima... :-)