Vukajlijaši u najboljim godinama

  1. A, pa zato ne znam za "Zdravo", vidi datum, imala sam tada samo 5 godina :))

  2. Eh stripovi.... seća li se ko Zagora, Mirka i Slavka, Komandanta Marka????

  3. A na naslovnici neka učenica, izgleda ona sa svim peticama i najlepša. Za primer, da se ugledaju i druge. :))

  4. Eh stripovi.... seća li se ko Zagora, Mirka i Slavka, Komandanta Marka????

    Veliki Blek, Teks Viler, Kit Teler, Kapetan Miki...Uspeo sam nekako da skinem sa neta sve epizode Zagora i Alan Forda, ponekad ih čitam, ali nije to onaj osećaj kao kad dohvatiš strip u ruke, sedneš na klupu u gradskom parku i isključiš se za sve drugo dok ga ne pročitaš!

  5. A kako se teško dočeka sledeća nedelja ako je u nastavcima....

  6. Čini mi se da su na 14 dana izlazili...Još teže dočekati!
    http://www.dodaj.rs/f/3u/XK/UdkyK2T/62.jpg

  7. OVDE imate brdo interesantnih slika kako je nekad bilo, puno predmeta iz (ne tako davne) prošlosti. E, sad nisam upoznat da li je dozvoljeno linkovanje do fejsbuk stranica, ako nije ukloniću. Uglavnom, ovu stranicu vredi pogledati.
    (vidi se i bez prijavljivanja, stranica je javna)

  8. Pretvori se ova tema lagano u neke nostalgične priče, mislila sam da ćemo više da pričamo onako neobavezno uz kaficu :)

  9. фазон, и ми спадамо у фосиле. ја имам дваестри и слоба дваесчетри, значи свеукупно 47

    има нека торкама заинтересована за дружење?

  10. Имам једно озбиљно питање, да не испадне да спемујем.
    Зашто, али зашто се ова тема зове "Фосили"? Не знам за вас, али мој ћале те године зове "Најбоље године". Што сте у души оматорили кад вам време није?

  11. Loš trol veverice :)

  12. Не тролујем, мајке ми. Озбиљно питам. Или промените назив у "Нека лепша и срећнија времена", лепше звучи тако.

  13. Е деси Натнат

  14. Desi BeboP druže?

  15. Pisanje pisama!!! Dopisivanje sa drugaricom, takmičenje koja će da napiše (i oslika) maštovitije pismo!
    Ona je "vodila" kad mi je poslala pismo ciklama boje ispisano četkicom i to zlatnom bojom, a ja kad sam joj poslala pismo pisano na listu bloka br.5, u koricama kao kovertu, sa nalepljenom korom drveta i oslikanim vilenjacima, pisano perom i mastilom :))
    Posle sam joj poslala pismo u okrugloj koverti (sve je bilo "homemade"), pa mi je napisala "Goco, daj da počnemo da šaljemo normalna pisma, poštar ne već čudno gleda!" :))

  16. Што сте у души оматорили кад вам време није?

    Ko je omatorio???? Ja nisam. Trenutno sam na nivou tridesetogodišnjaka. A imam 52, pa ti vidi sad.

  17. Denisx
    Imate li JNA tetovazu?

    HAHAHA

  18. Jedva sam čekao da dobijem pismo, i na njemu bude markica koju nemam, jer sam bio pasionirani filatelista! A tek kakvo razočarenje padne, ako je markica oštećena...

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.