Vukajlijaši u najboljim godinama

  1. Ko je omatorio???? Ja nisam. Trenutno sam na nivou tridesetogodišnjaka. A imam 52, pa ti vidi sad.

    Па наравно, кад навршиш педесету, умни левел креће да пада. Чућемо се за 3 године, кад почнеш да кмечиш, па пелене, па поновно учење да ходаш, полако :)

  2. Hahahaha Murinjo...idi bre nađi devojku.... I šta ćeš ovde.....ovo je forum za odrasle osobe, a ne za decu.

  3. У праву си, шта ја радим овде. А ти можеш да будеш главна и добродошла само на темама у којима су главна обрадива тема фосили, јер ту си свој на своме :)

  4. Па наравно, кад навршиш педесету, умни левел креће да пада. Чућемо се за 3 године, кад почнеш да кмечиш, па пелене, па поновно учење да ходаш, полако :)

    Hahaha, kao Bendžamin Baton :)))

  5. Ako si mu rekla, penzionerka! :))

  6. Зна Мурињо
    У праву си, шта ја радим овде. А ти можеш да будеш главна и добродошла само на темама у којима су главна обрадива тема фосили, јер ту си свој на своме

    Ajd kad ti kažeš.

  7. VanGoga
    Ako si mu rekla, penzionerka!

    Ma šta to vredi, pametnom dovoljna i jedna reč, a ludom detetu ni sto reči...tu samo kaiš pomaže.

  8. Murinjo, bidi fin. Doći ćeš i ti u naše godine, hteo-ne hteo. :))

  9. Kad smo mi išli u školu, bilo je zanimljivije, prvo da dođeš do škole je bio izazov, da te neko ne prebije, ne ukrade tike, da ne upadneš u šaht... Zatim pitanje da li ćeš preživeti boravak u školi, tuče, noževi, palice, nastavnici manijaci koji kidaju uši, zulufe, tuku šamarima i lenjirima, onda povratak kući, srećeš ljude iz druge smene koji bi isto da te tuku, pa te gađaju kamenjem ili ubacuju petarde u kapuljaču pred Novu Godinu, a ovo danas... Svi nose smartfone, niko ih ne džepari, nastavnik ne sme da te odvali šamarom, ako bude neko sranje, odma se zovu panduri i televizija...

  10. U čemu je fora pa ste se pomamili za ovim gerijatrijskim temama? Te fosili, te najbolje godine, te krajnje je vreeeeeme.... U čemu je fora, izgleda da nisam u toku?

  11. izgleda da nisam u toku?

    Baš tako i izgleda. Vi klinci imate 88 000 tema ovde, možemo i mi matorci da imamo par. :))

  12. Ma ima i ova, na nju sam mislio

    http://vukajlija.com/forum/teme/2689-najstariji-vukajlijas-prema-navrsenim-godinama-zivota

    I tu se raspravlja koji je kateter bolji - gumeni ili silikonski...

  13. Jebem te Skočko, ovde pričamo kako je šta bilo u naše vreme, pročitaj moj post, pretprošli pa skontaj o čemu je tema.

  14. Mogao je da pročita i prvi post.

  15. Ја нисам маторац, али кад чујем те приче, волео бих да јесам. Стога морам мало да пишем нешто везано за та ваша времена.
    Неко је малопре споменуо писма. Ја бих јако волео да се дописујем тако са неком Рускињом, као што је радила и моја мајка.
    И на почетку неко помену како у нама нема живота. Итекако има, али не код свих.
    Јебига, волео бих да маторци могу да узму одмор, па да запалимо на море, али не могу да узму одмор јер немају посао, самим тим ни кинту за море или било шта друго.
    Волео бих, више од свега другог, да могу са другом да седнем у воз и да запалимо у Трст на кафу или да идем по Европи да гледам Звезду, али све је пропало, а и нема се пара.
    Нисам имао ни ту срећу да се родим макар 7-8 година раније па да памтим неке спортске успехе, него се као баксуз родим на последњи велики дан нашег фудбала, отприлике годину дана пред почетак рата.
    Концерти Бијелог Дугмета, Азра и Смак (еј, ви сте имали квалитетну музику), репрезентација у Краујевцу, гужве из Заставе, путовања по Европи са црвеним пасошем... И ми би радо то проживели, али јебига.

  16. Prvi post je gej, JA JEBEM!
    Vidiš nismo svi iz 50 i neke, omatorili smo i mi iz 80 i neke...

  17. omatorili smo i mi iz 80 i neke...

    Onda ste dobrodošli, "sveži" matorci!
    :)))

  18. Koliko ja vidim, vaša tema se svela na to kako ste vi zajebani i zreli a kako su ostali klinci.

  19. Skočko šta se ti brecaš, još će neko da pomisli da si klinac...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.