Prijava

Moram malo, ne volim kad neko dira klince, ipak je to naša budućnost :D

Veverko pomenu muziku. Ovako je izgledao gramofon, okolo ploče, a onaj na krevetu sam ja, na redovnom odsustvu iz obavezne vojske, u proleće, godine 1989.
http://www.dodaj.rs/f/K/OO/3dDP5wdc/gramofon-1990.jpg

Tad se muzika svirala instrumentima, a ne kompjuterima. Zato traje i dan danas, vrsta klasike.

Војску сам заборавио. ОЋУ БРЕ ДИДЕМ У ВОЈСКУ! Ону праву, не ову педерску сад. Да могу после да се оженим без приговора савести. Да палим бициклице ортацима из спаваоне...

Ево, човек је све објаснио у песми. И ваше и наше време.
http://www.youtube.com/watch?v=90wIHnV0dhw

m70 a pesma "muzika na struju"? Ajde bre, vi rokeri ste u toj pesmi popularisali elektronsku muziku, ustvari tu sintisajzer pop muziku.

Миле Бандерас

m70 a pesma "muzika na struju"? Ajde bre, vi rokeri ste u toj pesmi popularisali elektronsku muziku, ustvari tu sintisajzer pop muziku.

Zar ti Bajagu smatraš za rokera, nakon odlaska iz Riblje Čorbe?

Ako ćemo tako, kakav je Bora čorba roker koji visi po emisijama Lee Kiš i recituje dečje patriotske statuse sa fejsa?

Bora je puk'o odavno, od kad se uhvatio politike, jedina vredna pesma od devedesetih koju je napravio je "Ljubav ovde više ne stanuje". Bajaga je nakon odlaska iz Čorbe pokrenuo svoj prepoznatljivi pičkouvlačeći pop fazon, sa primesama pesmica za decu predškolskog uzrasta.

Nikada nisam voleo ni klince, ni matorce.

Vukajlijaši u najboljim godinama

Е, то се тражи! Мени кад деца кажу, ''ајде, шта ћеш ти на свирци/утакмици, ти си човек у годинама'', увек им допуним реченицу са, ''јесам човек у годинама - најбољим годинама''. Ал џабе, опет мисле да смо ми старији сисали весла 40 и кусур година и да не знамо ништа. :)

Мени кад деца кажу, ''ајде, шта ћеш ти на свирци/утакмици, ти си човек у годинама''

Što im ne kažeš: "Sad će čika u godinama da vam jebe mamu."

E, isto mi i mi mislili za naše matorce, da se ne lažemo!
EDIT: smo i mi

Što im ne kažeš: "Sad će čika u godinama da vam jebe mamu."

Надјачан сам бројчано. :)

M70
E, isto mi i mi mislili za naše matorce, da se ne lažemo!

Што јес, јес. Ал није да сам се жалио у тренуцима кад добијем слику и аутограм Стјепана Бобека или нешто подједнако узбудљиво. :)

Јебига, волео бих да маторци могу да узму одмор, па да запалимо на море, али не могу да узму одмор јер немају посао, самим тим ни кинту за море или било шта друго.
Волео бих, више од свега другог, да могу са другом да седнем у воз и да запалимо у Трст на кафу или да идем по Европи да гледам Звезду, али све је пропало, а и нема се пара.

Veruj mi da nisam imala više para nego sadašnji dvadesetogodišnjaci. Čak je u većini slučajeva samo jedan roditelj imao posao, ali bilo je sve nekako jednostavnije. Previše vremena se gubi na netu, a svi redom kukaju kako ništa ne stižu, nemaju para...za troškove jednog prosečnog letovanja može da se zaradi i preko omladinske. Poznajem ljude kojima nije teško da rade bilo šta, neku fizikaliju na građevini (20 evra je dnevnica), konobarisanje, čišćenje...bilo šta, nekih 2 meseca da bi zaradili za more. Pa i mi smo to radili. Stvarno je najlakše kukamakati što se nema i plakati nad svojom žalosnom sudbinom.
Ne razdvajam ja tu svoju generaciju od ljudi mlađih od nas po 20 i više godina. Svima bre nešto fali. Dajte malo više živosti!

Ja nikad problema s parama nisam imao. Kad nemam - pozajmim, kad zaradim - vratim.

A inače najbolje godine su one u kojima si trenutno :)))

Tad se muzika svirala instrumentima, a ne kompjuterima. Zato traje i dan danas, vrsta klasike.

Jako, jako mi se sviđa ova rečenica.

natnat

A inače najbolje godine su one u kojima si trenutno :)))

Ja sam na prekretnici, ako me razumeš lololo

Ako me ne razumeš, razumećeš me za 2 i kusur nedelje.