Ниски момци - високе девојке

  1. @Santjago Korovjov:

    Sačuvao sam fotografiju na telefon, pa ću da pitam za 7-8 dana kad budem išao opet na šišanje

  2. Ppjebali se i sutradan ajde da kupujem patike

  3. I pricala ti dok te je sisala sta haha

  4. i ja tako kad jebem pičku idem s njom da kupujem sutra po pijaci razne stvari. Evo, baš ova prošla koju sam opalio petkom uveče, pitala me da idem s njom na pijacu(subota u nas pazarni dan) da kupi sebi ceker da ima za plažu kad bude išla na more. Posle me vodila na ćevape zato što sam joj pravio društvo.

  5. Pa kad će da mi priča, ne družimo se privatno i ne ćaskamo uz šoljicu neobaveznog punča :D

  6. to one prvo predlazu.ajde sa mnom na pijac da mi pravis drustvo, pa onda ide, jao sto mi se svidja ovo uf jebemti fali mi 500 din.jao kako lepa majica ali nemam sad pare za to.i na kraju ispadnes bezdusnik ako joj ne kupis nesto,

  7. To je ono, kolko kosta da se ozenis, evo ne znam jos placam...

  8. Hahha kako volim kad se isprima tako neka random debilka

  9. Sansa da je razvedena je 97%

  10. Добро, па зар свака тема о девојакама мора да се сведе на причу о парама?

  11. Ma pusti kurve, samo pare jure, sve odose u taj beograd xd

  12. И у Нови Сад! И у Нови Сад! :,(

  13. najbolje u skadar po albanku, ove nase su nenormalne.

  14. Valjda je Maestro rekao da niski ljudi ne mogu biti puni samopouzdanja i da je sve to usiljeno. Gledao dokumentarac o ivom liku, Semi d bul gravano, Dzin Gotijev ortak, prehaka lobanja, svi se plasili njega a 165cm visok jbt.

    Doduse posle je izdao Gotija i svedocio protiv njega na sudu lolo

    https://thenypost.files.wordpress.com/2015/10/sammy_bull.jpg?quality=90&strip=all&strip=all

  15. U to vreme 165 kao danas 175

  16. A čisto onako da se zna, većina vas nije oprala čmar od jutros

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.