Ниски момци - високе девојке

  1. hahah ipak je bas previsoko 183 brate

  2. Ne srdi se, braća su najveće bogatstvo.

  3. Iskreno malo mi je neprijatno sto ovaj mali brat od 12 godina ima bliže 170cm i 72kg, ne treba mi za dve godine neko od 14 godina da me prca kako je veci od mene

  4. niskih ljudi ima medju najelitnijim ljudima, sa druge strane ima visokih koje su rugobe i ne vrede nicemu.ribe vole ovako nesto
    https://s30.postimg.org/alfexsixd/19059720_10211160240614196_8211514343747404672_n.jpg

    pa ima muskaraca koji glume ramba, viteza itd sve je to privid, gluma i prevara.kao sto je neka riba lepotica pomocu fotosopa a uzivo krs.

  5. Zvao sam Željka Samardžića sad će doći da napiše "Ta neka harizma je najbitnija".

  6. Samopouzdanje leti te često niži ljudi ne mogu ga dohvate

  7. i stikle su prevara a jos 90% riba hodaju kao debili kad ih obuju.ja sam visoka kad obujem stikle..svaka casst.posebno me nervira kad riba na stiklama misli da je mocna zbog visne.vidjam gomilu takvih samozadovoljnih curki koje su umislile ko zna sta u svojim tupavim glavama

  8. labokv ribe ne vole tu okruglu gradju brt, nece da ga sutiraju valjda

  9. ja sam jos pre 4 i po godine pisao ovde na vukajliji da me boli kurac sta ribe vole.one vole likove iz filmova.najbitnije je da se covek ponasa prirodno i onakav kakav jeste. cim glumi i pretvara se to je jadno.

  10. ja sam jednom bio sa jednom melani iz berlina je riba, ljubili smo se ispod manastira oplenac u topoli, ona ima preko dva metra, morao sam da se popnem na nozhne prstice da bih mogao da joj dohvatim usne, tad mi je izrasla prva pička

  11. Surova istina:

    Koliko god se lik od 170 trudio da bude kul, harizmatican, zenskaros ili npr krimos, opasan lik, to svakako deluje komicno i usiljeno.

    Kakva kurac harizma, taj izraz su izmislile picke kad hoce da se jebu sa nekim 180+ a ne znaju tacno zasto pa kazu harizmatican je ima nesto u sebi

    Uzmes tog istog lika, smanjis ga za 10 centimetara ode harizma u kurac.

    Vidis nekog lika od 170 na motoru nekom besnom ili u autu 2012. godiste ili sa full pickom pa opet ti deluje smesan i usiljen, dzabe sve

    Ne znam sad tacno koja je donja granica za visinu sa kojom ne izgledas komicno
    i usiljeno ali moje neko subjektivno misljenje, ako nemas bar 180cm u patikama onda ga jebi

  12. Pričala mi frizerka skoro kako su ona i njen muž pravili neku kućnu žurku i bila tu jedna njihova prijateljica od 183 u visinu il tako nešto i jedan njihov prijatelj se napio i smuvao sa njom iako je viša od njega. I pojebali se, otišli kućama i sutradan zove ta riba ovog lika da odu do grada da ona kupi patike, i on kao, ajde. Sve vreme liku nije predstavljalo problem to što je viša od njega, al kad je rekla u radnji da joj trebaju patike broj 42, tu mu se pomutila svest i od tad je izbegava. Šta ti je čovek, visina mu nije smetala, al broj patika je bila kap koja je prelila čašu.

  13. Ovo deluje kao solidno retardirana izmišljena priča

  14. Па није њему што она носи 42, него што он носи 41. Лолололо

  15. kevin hart je 163cm, a kontam da bi smuvo svaku ribu na svetu kad bi ga ostavili u sobi sa njom 1 na 1....cak i da nije milioner

  16. niski likovi nikad nece preboleti svoju manu , moj burazer je jedan od talentovanijih slikara u vojvodini i ima kvalitet, ali jebiga kad je nizak i onda mi dodje sa pricom ee znas koliko je visok tom kruz (i sad da ukucam tom kruz da se uverim da je stvarno nizak lik, nisam ni ukucao TOM a vec je izbacilo tom kruz visina

  17. maestro pa deluju smesno zbog toga sto se vidi da su usiljeni i neprirodni.oni na sve nacine poklusavaju da skrenu paznju na sebe, da budu primeceni, pa onda ispadaju smesni..

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.