модератори зашто не радите свој посао??????

  1. не стварно зашто не радите свој посао у стварном животу за који сте плаћени и блејите на вукајлији

  2. Hahahaha ja mislio neki posterdžija otvorio temu... a mylyca spemuje... :)))

    Dobro za ove iz CG je jasno da ništa ne rade. :)

  3. Да, зашто не радите свој посо?!

  4. ГАЗДА ДУРАДИ НЕШТО!
    Или модулатор дуради нешто!

  5. Ja radim svoj posao i usput blejim na Vukajliji. Kao što niko od nas ne može biti siguran da li ti držiš shift ili si uključila caps tako i niko od vas ne može biti siguran da stvarni posao moderatora isključuje potencijal za blejanje po Vukajliji.

    E, mylyce, mylyce... a bila si jedan od meni najdražih modova...

  6. а сад сам ти још дража ЈЕЛДА

  7. Mrzi me. Dosadno. Sef mi ide na zivce. Ne placaju na vreme. Ne placaju dovoljno. Ne placaju. Nisam prijavljen. Nemam sta da radim. Na pauzi sam.

  8. а сад сам ти још дража ЈЕЛДА

    Kao treću ćerku te posmatram, očiju mi što me gledaju...

  9. Hahahaha ja mislio neki posterdžija otvorio temu... a mylyca spemuje... :)))

    i ja isto. i samo uđoh na temu da vidim kojeg će jadnika banovati zbog spema :-D

  10. da vidim kojeg će jadnika banovati zbog spema

    U šta ti rekoooooo....

  11. Ја још немам посао у стварном животу

  12. Još te ne zovu da krstiš? Smanji malo tarifu facoo...

  13. Ne krsti, ali zato odlično pokopava :)

  14. Upravo se vratih sa njega i citam ovo dok spremam rucak. Ha, i posle mi se smeju sto imam tri ruke. Pa nisam ja ko ovi modovi bez ruku.

  15. Upravo se vratih sa njega

    Čekaj, o čemu mi ovde zapravo pričamo? Ja mislio da je tema Facafaca...

  16. e, da..i ova tema je blizu uvrede, s obzirom da sam celo leto radio 10h dnevno i to 6, pola 7 dana nedeljno.

  17. Upravo se vratih sa njega
    Čekaj, o čemu mi ovde zapravo pričamo? Ja mislio da je tema Facafaca...

    Na njega sam i mislio, on je moja pcelica ja sam njegov trutić :) kako ponekad voli da se oslovljavamo.

  18. pa kad imaš ruke Bogu hvala, nisu ti ih isekli ko nama što nas mrze...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.