Тик

  1. ja namjestam kosti ledja, nekako skljocaju... dakle, fiksrani mi kukovi i ramena, i savijam tijelo lijevo i desno dok ne kvrcnu koscice. to radim po citav dan.

    +1

    Kad to ne radim, onda podizem desno rame jer imam osjecaj da je nize od lijevog.

    +1

  2. Desno oko mi nekako manje od lijevog, a i imam osjecaj da mi je kapak previse slijepljen za oko, to vjerovatno jer su mi duge trepavice pa se dodiruju, a ja imam osjecaj da je do kapka i oka, i onda samo pocnem da sirim oci ko sova.

    Hahahhahaha lud!
    Ali Kobe je ipak pobeda. Umrem kad pročitam njegov post! I verujem da ću i sama početi da upražnjavam njegovu disciplinu. Hhahahahha

  3. Ja mislim da svi odizemo glavu sa jastuka pre spavanja pa vracamo kako bi nasli bolje i udobnije mesto na istom i mislim da to nije tik :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.