Prijava

Ne biva, prošli put smo se smorili već na pola...

Pola pre kraja ili pola od početka?
EDIT:

Evo, Deky i Vučica neka organizuju.

Imam nekih obaveza, nedavno sam postao visoki funkcioner jednog fudbalskog kluba iz Beograda.

Ja ništa ne bih mogla da pratim preko fona, kasnila bih.

Ja ništa ne bih mogla da pratim preko fona, kasnila bih.

Pa zašto si onda rekla da si "za"? Sad moraš.

Oću da se takmičim!

Стварно бре Јебач, стално исти катанац качиш. Промени модел мало, јебо га ти...

Овај сам букмарково, најлакше ми да њега нађем.

Бићу отворен. Свака част за труд, али и обичан куп захтјева много рада, камоли ово. Причекај да умодујемо новог полетног модератора типа чрч паб или стефана костића, и можда се ово и оствари.
Али, кад боље размислим, и тад би ово било један големи мњах, јер идеја није нешто револуционарна и занимљива.

Kakvo razočarenje. Najgori dan od kako sam saznao da u TV-u nema malih ljudi, ajde to sam preživeo, ali da moderatori na vukajliji nisu nolajferi sa moćima Šive i organizacionim sposobnostima diplomiranog studenta FON-a!? Zašto si živote okrutan prema meni? :(

http://imageshack.us/a/img211/1787/32916868.png
ово јеботе магарац није увреда теби но ја тако псујем иначе

Јес смор на овом сајту, али ово није решење. Смислите нешто боље.

Причекај да умодујемо новог полетног модератора типа чрч паб или стефана костића, и можда се ово и оствари.

Stefan bi rekao dajte mi veći kup (lopatu).

Идеално рјешење би било (уколико има довољно загријаних), да неколицина аутора буду организатори. А све што би модератори радили било би да повремено баце око на тему, чисто да не избришу случајно нешто што је дио такмичења.
Уколико се остали модератори слажу, имате мој благослов. Наравно, уводни пост с правилима који ћете саставити мора проћи нашу инспекцију.

Faco, da nijesi ti lav u horoskopu?

За почетак би био ред да прораде постери и реакције,па онда да причате о овоме ...

Нисам чоек од хороскопа. Ако лавовима звони јајо, она јесам лав.

Идеално рјешење би било (уколико има довољно загријаних), да неколицина аутора буду организатори. А све што би модератори радили било би да повремено баце око на тему, чисто да не избришу случајно нешто што је дио такмичења.

e, ovo moze, samo bi modifikovao ovo moderatori radili :)

нема леба од овога ја да ти кажем

Kup sa posterima i reakcijama ne podržavam, kad bolje pogledam svoj profil. :)