Prijava

Ko puši umreće, ko ne puši neće umreti.

Pa, Dvajt, nemam baš nešto specijalno da učim, na umetničkom faksu sam. ;)

ау, па то ко виша пословна фазон лол. то је живот..

haha, kako da ne. ostajemo po 10 sati na faksu, sve je samo ne lako.
to što mi nije štreberski faks ne znači da ne radim ništa.

па мора нешто... и на вишој морају да дођу да им упишу оцене. зајебавам се мало, воли двајт уметнике ево баш јуче сам га бацијо на јану тодоровић и она је нека уметница хе хе хе. ево нећу више да бацам суптилне фазоне и спемујем јовичићу ОПРОСТИ

1. Pušenje je uživanje. Nema lepšeg osećaja na svetu nego kad ujutro spremiš sebi kaficu, srkneš malo i zapališ cigaretu, uvučeš taj dim i pluća ti se rašire i kao da propevaju...uhh

2. Nije tačna informacija da u Srbiji ima više nepušača od pušača. Računica mu dođe vako ~55% pušači i ~45% nepušači. (naravno u ovaj prosek se ne ubrajaju mlađi od 18 godina)

3. Nepušači su većinom ljudi kukavice i isprani mozgovi kojima su neke dileje od američkih naučnika napunile glavu kako će duže živeti ako ne puše.

Što se tiče poskupljenja, pu mater im jebem, država nam je bedna....radije ću štekati na hlebu nego na cigaretama.

JA uvek postavim dva pitanja, i uvek dobijem iste odgovore.
1. Da li su te zabolela pluca i da li si se zakasljao kod prvog uvlacenja dima u pluca (ili po naski, da li ti je bio neprijatan osecaj)? Odgovor je uvek DA.
2. Zasto si onda nastavio? NE ZNAM, valjda je bilo kul.

Ja sam probao, poceo da kasljem i rekao da nisam ja za tu pricu. Ko voli nek izvoli.
Al mi nije nikad jasan detalj da je svima prvo uvlacenje u pluca zasmetalo,al eto kao,aj nastavim, kul je to.

A sto se tice toga,kako kad "leze" pljuga.. U filmovima ste videli da se pali cigara posle sexa, i kako uvek u kaficu zapale pljugsona uz kafu,pa je to valjda do jaja.
Inace, isti ti je kurac kao kad zapalis pljugu posle laganog dzogiranja i posle sexa. Organizam je radio istu stvar.

Organizam je radio istu stvar.

ne lupaj, nikad ne može biti isto...

Ja se nisam zakašljao prvi put, a zapalio Moods bio. Svi su se začudili malo bili lololo.

ne lupaj, nikad ne može biti isto...

Ok, nije isto.
AL i dalje stoji da ste nastaivli jer je kul.

pa naravno...
al neprevaziđeno je ono po staroj narodnoj "tri najbolje stvari na svetu su piće pre i cigareta posle".

1. Da li su te zabolela pluca i da li si se zakasljao kod prvog uvlacenja dima u pluca (ili po naski, da li ti je bio neprijatan osecaj)?

Pa gle vako.... Bili smo klinci (nekih 13 godina) i kupili smo plavi memfis koji kolje i otišli u park kao fora aj da pušimo. Svi smo umirali od kašlja....ali...ali....kad si klinjo ta cigareta te svetski odradi i puca na vrtoglavicu...šo je mnogo kul :D
Već posle par popušenih pljuga prestaješ da kašlješ...

Posle svega je uživanje zapaliti cigaretu....posle klope, jebačine, uz kafu, uz pivo pogotovo.... čak i posle trčanja ali tad je najnezdravije (tako sam bar načuo, jer ti puca otrove direktno u krv, tako neš)

jer ti puca otrove direktno u krv

U pravu si. Ovako ide u pluca,a opste je poznato da su pluca odvojena od ljudskog organizma i da nemaju veze sa njegovim funkcionisanjem. Ma sta te boli kurac, ionako su naucnici iskenjali da pusenje pospesuje stvaranje svih onih bolestina :D

Газимудо поч'о да пропагира одвикавање од пушења. Изгледа да је и клинику основ'о, па сад 'оће да нам узме паре.

U Srbiji svi puše jer je moguće od džeparca u petom razredu kupiti paklu cigara! I to je samo u Srbiji moguće. A kad se navučeš na nešto sa 13, 14, 15, kolko god godina, nekako ti nije prioritet kasnije u životu da ostavljaš to. Em što zbog "od nečega se mora umreti a vi nepušači ćete kao duže živeti, oćete mojega" stava, em što je to prava zavisnost koju većina ne uzima za ozbiljno, jer je jelte legalna i oporezovana.
Inače, ne znam ni za jednu drugu zemlju u evropi u kojoj je dozvoljeno pušenje unutra, tako da i ta teorija o zaštiti pušača jer su isplativi ne pije mnogo vodu, mnogo su isplativiji u Irskoj npr gde pakla cigara košta 8 evra, nego u Srbiji, gde košta evro ipo.
Sve je stvar navike i celokupne svesti o toj bednoj kuloći povezanoj sa cigarama.

Ko puši umreće, ko ne puši neće umreti!

нема ништа лепше од запалити цигару док седиш и размишљаш

Е, ја сам био фино дете и пропушио два дана након 18-ог рођендана. Јеб'о ме коњ, за који ми је то требало? Ни кафу нисам пио док нисам поч'о да пурњам.

Изгледа да је и клинику основ'о, па сад 'оће да нам узме паре.

Pre bih osnovao fabriku pljuga nego kliniku za odvikavanje. Vise bi mi se isplatilo.

Капирам шта Јовичић хоће да каже и морам да плусирам ову изјаву:

Alkaloid

Ja sam bio pušač dvajespet godina, nikad ispod dve pakle dnevno, prestao sam da pušim i tek onda video kakva sam egoistična svinja bio svih tih godina i koliko sam maltretirao one koji ne puše i kako sam im zagadjivao životni prostor.

Заиста су пушачи егоистични. Троје из друштва не пуши, 1 пуши, бира се кафић где је дозвољено пушење. Ако је однос пушача и непушача приближно фифти-фифти, ту тек нема говора. Непушачи се углавном повинују, не буне се нимало, а ако би се неко залагао да се иде у непушачки део, морао би добро да се помучи да издејствује то. И кад би успео, превртали би очима и псовали га у себи. Трујете људе који то не желе, све због тога што не можете да издржите сат-два без пљуге. Али не правим никад проблем, у кући сам навикао на дим, не желим да будем једини који закера, а и не могу да вас трпим онако нервозне у никотинском неиздржу, наркомани ниједни. Најгора сте врста наркомана, убедљиво.

Е, сад... И поред свега овога, морам да признам да пушење зна да буде кул. Добром делу људи стоји цигар и понекад у кафани пожелим да сам пушач. Али не палим, јер ми не пада на памет да због тога силим и навучем се на то зло. Плус што сам пробао цигаре више пута у различитим узрастима и никако ми се не допадају. Одвратне су.