Prijava

Ni da je pitanje života i smrti!

7 godina srece jedno jebanje.
ako racunamo da ces da jebes bar dva put nedeljno, a to je realno minimum, ispada da bi za godinu dana braka bi jebo tacno 96 puta, sto prostom racunicom izlazi na 672 godine srece. sto bi obezbjedilo srecu za nekih 20 generacija tvojih predaka, a realno za takav rezultat isplati se "patit" godinu dana.

a mozda samo svaka ciganka nosi 7 godina, a ne svako jebanje ciganke....

Neki dan sam vidio toliko lijepu ciganku da je to nestvarno. Nevjerovatno ličila na Adrijanu Limu, pre-lije-pa.
Čuj ženio, pa nju bih volio i čuvao ko malo vode na dlanu bre!

Ni pod razno, verujem. Bar ne ove naše. Šta znam, možda, nekad, da probam i to.

ima kod mene na poslu jedna ali jedni kazu da jeste a drugi da nije ganferka. a lepa. ne, ne bih ipak.

...pošto sam ja izjavio da sam ostao nezadovoljan sa njih pet onda su tamo doveli ciganku, kaže dede ciganka na tuširanje... A JA KAŽEM NEDAJTE JOJ DA SE TUŠIRA, KAD JE CIGANKA NEKBUDE PRAVA CIGANKA, NI KRALJEVIĆ MARKO NIJE DAO KAĆE SPAVAT SA ŽENOM PO ČETERES DANA DASE TUŠIRA, DA PRAVI ONAJ MIRIS OSJETI VAGINE, TAKO I JA, KACAM JA SPRČIO CIGANKU PIŠTI CIGANKA KO DA BRATA ŽENI, KO I BRATE ZMIJA U PROCJEPU!

женско не сме да доведе у кућу ништа осим хетеросексуалног србина.

мушко може да доведе у кућу и хрватицу нпр.

Oženio bih je u pičku!

Što ne zaključaste temu nakon Bušidovog komentara?

Elem, ne bih, razvio sam averziju prema Romima nakon što sam proveo nedelju dana u sobi pored njih u bolnici. I da su najčistiji na svetu, podsvesno bi mi smrdeli.

Valdemar
A da li je Sandra Romain Romkinja? Nekako mi izgleda kao da jeste...

Никада нисам могао маструбирати на њу, не знам зашто. Одбојна ми :С

ženijo bih romkinju, šta fali