Prijava

Jok.

Tako je kod nas bila neka ciganka devedez drugo godište, inače prelepa devojka. Normalna skroz.
Cela škola je pričala o njoj, al nikad niko nije bio u vezi sa njom, il nešto slično.

No comment, al' stavi u prvi post i opciju za žene tj. " Da l' biste ste UDALE za ciganina?". Mož' da bude interesantno. Ili samo "možda" :)

Veoma glupa tema.
Očekujem da je neko od moderatora zaključa, polije benzinom, zapali brenerom, otkopča sajlu sa vitla i pusti je da se skotrlja u jazmak.

Знате ли ви момци да је циганска пичка за три степена топлија од обичне,научно доказано.

kizo
Bože, koga li mrzi na rasnoj osnovi u Krupi na Vrbasu?

Клинглонце при Ромској Сајентолошкој цркви.

Zar i kod vas? Majku im jebem! OPLJAČKAŠE OVAJ NAROD!

" Da l' biste ste UDALE za ciganina?". Mož' da bude interesantno. Ili samo "možda" :)

Ima više ''naših'' belih smrduša što se vucaju sa masnima koji imaju kintu. I udaju se gadure!

e a kako je zmaj uspeo da postavi prazan post? mrzi me da pokusavam sad...

kako prazan, valjda se vidi slika :-)

brt moguce da mi baguje nesto net, ne otvara mi se nista jedno 10 minuta...evo kako meni izgleda:
http://i49.tinypic.com/30hx17n.jpg

I bolje je što ne vidiš.

hahahahaha...izgleda samo da peri ne vidi. i bolje, sačuvaće nevinost svijih očiju.

na znam da li bi ozenio romkinju...

al sam jebo romkinje...par puta...

Cigani spadaju u belce, belu rasu. Kako možete da ih mrzite po rasnoj osnovi ljudi decxko?

ja ne mrzim...

sam lepo reko da sam jebo...a za ljubav treba imat dusu...

Cigani spadaju u belce, belu rasu.

:-D

:-D

Најозбиљније.
Елем, знате ли да је Мајка Тереза из албанске циганске породице? Комбинација ојебала.

Mother Teresa
http://www.journeyfolki.org.uk/Portals/13/images/mother%20teresa.jpg
Teresa was born as Agnes Gonxha Bojaxhiu, on August 27, 1910 in the city of Skopje, Macedonia, then the capital of the Ottoman province of the Kossovo Vilayet. From an Albanian Gypsy family. Little is known of Teresa's early life except from her own reminiscences. She recounted that she felt a vocation to help the poor from the age of 12, and decided to train for missionary work in India. She was a member of the youth group in her local parish called Sodality. At 18, the Vatican granted Teresa permission to leave Skopje and join the Sisters of Loreto, an Irish community of nuns in Rathfarnham with a mission in Calcutta. In 1979 she was awrded the Nobel prize for Peace, and died in Calcutta on 5th September 1997.