Prijava

Deco, ja samo želim da vam kažem sledeće:

NE BOJTE SE, DOBRO BITI NEĆE !!!

Ovo sa ukidanjem besplatnih preventivnih pregleda je samo početak. Srbija, verovali ili ne, tek započinje "reformu zdravstva" po ugledu na zapadne zemlje. Zahvalite Bogu drage moje gospođice/gospođe što su stavili i taj jedan besplatan pregled. Mnogo toga što se sada po Srbiji ukida, glede zdravstva, u Republici Srpskoj je odavno ukinuto. I još se ukida, izgleda do u beskraj. Crnjak je što je lekar u državnoj službi u datoj situaciji puki šraf u mašini, dok nam RFZO kroji kapu kako mu se ćefne.

Ozbiljne priče od ovoga - neće biti.

Бојим се да је управо то што се већ пар пута рекло, један од првих приметнијих корака ка западном здравству које контролише приватни лоби. Јебига, ако се буде дигла галама, ко зна.

Srbija, verovali ili ne, tek započinje "reformu zdravstva" po ugledu na zapadne zemlje.

...Da prostiš, ja živim u nekoj tu zapadnoj zemlji i ovde imaš besplatne sistematske preglede(ali prave sistematske:krv, mokraća, ekg, vid, sluh, itd) na svakih 6 meseci. Svaki pregled kod bilo kog doktora, pa i privatnog, ti je plaćen od države.

A ne znam na koji zapad vi mislite kad pričate o njemu...na Divlji Zapad?
To što neko misli da je S.A.D neko merilo standarda za bilo šta je stvarno žalosno.
To je jedna arhaično organizovana zatvorena zemlja koja je pre oko + - pola veka bila neki lider u svetu, a trenutno joj je mesto u svetu vrlo slično onome koje je nekada '70-tih imao SSSR...žive neku svoju priču, sami za sebe.

EDIT:
A zdravstveni sistem kod nas je organizovan po ugledu na Ruandu od pre pola veka.

Ali i te SAD su za nas Mjesec i u tim SAD se zna ko pije ko plaća, ima i početak i kraj - imaš repa - liječiš se, nemaš repa - ne liječiš se.

Ovi naši nešto glume kao socijalna pravda, zadovoljenje, socijalna prava, upljuvaše se od spominjanja Ustava umjesto da kažu MARVO, DAJTE PARE I BIĆETE ZDRAVI, MRŠ!

Svaki pregled kod bilo kog doktora, pa i privatnog, ti je plaćen od države.

I živo i mrtvo me zanima koja je to 'ržava?

Luksemburg,ako sam ja dobro zapamtio.

Država je pederčina žešća.

OVO DA SE UVEDE U OKVIRU VERSKE TOLERANCIJE U SRBIJI...a u okviru ovog novog zakona o kome pričamo!

A kako li rešavaju problem veterinara...?
Jer može recimo konj da se obuči da bude veterinar?
http://www.youtube.com/watch?v=sTOAt6QgdbE

Kako mi je drago što dijelim životni prostor sa ovakvim vjeri posvećenim ljudima.

Ma imamo i mi takve slične, samo na naš fazon, ne sekiraj se.
Budale se ne seju, one same niču... :-)

Koje je ovo preseravanje, zar su ljudi stvarno očajni u potrazi za nečim u šta će da vjeruju, pa da na kraju moraju da vjeruju u ovakve gluposti? Pa dokle više?!

samo deretic govori istinu!