Prijava

Што се сад не буне навијачи, родољуби, дверови и остали?

А да, јер је жена машина за рађање, заборавио сам.

bombas

Mislim da država pre svega treba više da radi na edukaciji stanovništva o važnosti redovnih kontrola. Masa žena ne želi da ide na kontrole iako to sebi mogu da priušte.

I to...mada znam gde je neko išao godinama na redovne preglede, "kod izabranog" doktora(neki Dr.Zlatko sa Neimara), rodio troje dece za tih 10 godina(dakle morali su da je pregledaju i pogledaju) i eno je bez pola utrobe čeka u Višnjici da umre, dok joj menjaju kese za kaku.
To je žena mog ratnog druga...

Што се сад не буне навијачи, родољуби, дверови и остали?

Zato što su netaknuti muški rčevi temelj Srbije.

Др Јанковић
Што се сад не буне навијачи, родољуби, дверови и остали?

Pa izvolite evropejisani , civilizovani, kultivisani primerci srpske populacije, resite ovu stvar na kulturan nacin.

Gazomudo, ti sigurno slušaš Grand.

To treba vlada da rešava, a ne nevladine organizacije ili navijači...to nije stvar ukusa, religije, opredeljenja i sl.

To je nešto što se tiče života i sramota je za neku zemlju, pa koliko god ona neozbiljna, lopovska i siromašna bila, da ima ovakav sistem.

Navijači bi recimo došli kada bi neko pokrenuo protest u vezi ovoga i ukazao im to na pravom mestu. Kao što su došli gde god su pozvani bili od 1991.
Ozbiljan problem i idiotski potez države, mada ja nisam iznenađen.
Neka neko napravi od ovoga ozbiljnu priču i biće i navijača i nenavijača da pomognu.

cekajte,jel vi ne bi jebali dok ona hoce i kada god hoce?jebes onu koja hoce,nes nikog silovati.kada ona nece,trazis drugu.jedini problem je sada sto smo mi jebani,a ne znamo da kazemo ne.ako ne znas da kazes ne,znaci da ti prija,u ovom slucaju nam prija,hocemo jos.kako smo sejali,sada cemo tako i da zanjemo,a posle i da znjijemo...ako bude ista.odlucili smo da cemo dati bulju za evropu,ne politicari,mi smo odlucili,mi ih biramo.za to treba para,treba prodati sve njima,a svoj drzavni budzet punis tako sto otimas od sirotinje,od nas.ne bunimo se,volimo da nas jebu i gotovo.kada budemo shvatili da smo mi krivi i da smo govna onda cemo da uzmemo motku i udri.do tada cemo ziveti kao vazali,kurve i sline bez muda.tako nam i treba!

Neka neko napravi od ovoga ozbiljnu priču

Спот он,што би се по енглески рекло.

Kurde, složićeš se da pritisak javnosti na vlast po određenom pitanju nije na odmet.

Eto, obratio sam ti se fino, rekao da se slažeš sa mnom, izrazio se krajne intelektualno, oćete otključati jebanje?

cekajte,jel vi ne bi jebali dok ona hoce i kada god hoce?jebes onu koja hoce,nes nikog silovati.kada ona nece,trazis drugu.jedini problem je sada sto smo mi jebani,a ne znamo da kazemo ne.ako ne znas da kazes ne,znaci da ti prija,u ovom slucaju nam prija,hocemo jos.kako smo sejali,sada cemo tako i da zanjemo,a posle i da znjijemo...ako bude ista.odlucili smo da cemo dati bulju za evropu,ne politicari,mi smo odlucili,mi ih biramo.za to treba para,treba prodati sve njima,a svoj drzavni budzet punis tako sto otimas od sirotinje,od nas.ne bunimo se,volimo da nas jebu i gotovo.kada budemo shvatili da smo mi krivi i da smo govna onda cemo da uzmemo motku i udri.do tada cemo ziveti kao vazali,kurve i sline bez muda.tako nam i treba!

Da li si ti pročitao uvodni post teme?

Neka neko napravi od ovoga ozbiljnu priču i biće i navijača i nenavijača da pomognu.

A zašto bi kad je i jedne i druge više briga dal' će pederi da se šetaju ili ne, od toga dal' imaju da jedu taj dan?
Ako se narod ne buni što ima ovakve cene(ja kad idem za Srbiju napunim auto hranom, jer je Luxmb duplo jeftiniji sa hranom na plate koje su X10 u odnosu na srpske) i što im je luksuz da pojedu parče mesa, što bi se pa za ovo bunili?!

Bitni su pederi, Zvezda i Partizan, himne, zastave, Kosova i sl...to treba rešavati, a to što mremo svaki dan i što niko nema da preživi nije bitno. To što niko nema para da školuje decu takođe nije bitno...bitno je dal' će papa da dolazi, dal' će da pederi imaju izložbu.

Za to svi imaju glas da se bune, a 'leba se ne sećaju da traže od ovih lopova koji nas 1/4 veka muzu ko ovce...

cekajte,jel vi ne bi jebali dok ona hoce i kada god hoce?jebes onu koja hoce,nes nikog silovati.kada ona nece,trazis drugu.jedini problem je sada sto smo mi jebani,a ne znamo da kazemo ne.ako ne znas da kazes ne,znaci da ti prija,u ovom slucaju nam prija,hocemo jos.kako smo sejali,sada cemo tako i da zanjemo,a posle i da znjijemo...ako bude ista.odlucili smo da cemo dati bulju za evropu,ne politicari,mi smo odlucili,mi ih biramo.za to treba para,treba prodati sve njima,a svoj drzavni budzet punis tako sto otimas od sirotinje,od nas.ne bunimo se,volimo da nas jebu i gotovo.kada budemo shvatili da smo mi krivi i da smo govna onda cemo da uzmemo motku i udri.do tada cemo ziveti kao vazali,kurve i sline bez muda.tako nam i treba!

http://www.acclaimimages.com/_gallery/_free_images/0420-0905-2610-5004_paratrooper_jumping_out_of_an_airplane_m.jpg

kizo
Gazomudo, ti sigurno slušaš Grand.

Jos od ZAM-a!
Imam dokaz za ljubavni cin, dokaz mi je nerodjeni sin!

Da smo narod sa mudima, kakvi smo bili nekada, sve ove misli koje smo izasrali ne bi ostale iza monitora koji nas kriju. E zbog stvari kao što su ovakve vredi uništiti pola grada(za razliku od gej parade) pa neka se majmunčine na vlasti još jednom zamisle!

da,bruce,procitao sam.i?okacen je i link...

HOĆEMO RAVNOPRAVNOST POLOVA! HOĆEMO DA I MI MUŠKARCI IDEMO GINEKOLOGU JEDNOM GODIŠNJE O TROŠKU DRŽAVE al u tri godine, zaboravih.

Држава вид'ла да наталитет опада, па решила да јебе жене. Јес да је у мозак, ал је јебање.