Prijava

U Gazimudo cetvorka je super :D primamo i nju :D

To bre! Moracete samo da lobirate za grupnjak, ja vec godinama ne mogu da je ubedim :D

Ja samo znam da je moja žena išla kod državnog ginekologa,pre nego što smo se mi upoznali,i pitam je možda pre par godina onako bezveze što ne ide,jebem ti sunce kad je počela da se trese,umalo nije zaplakala.

Ja nisam znao šta je,ona je išla kod državnog,i on je njoj valjda neki strah ulio,bio grub,šta li je,i neće da ide ni za živu glavu,džaba joj govorim da ide kod drugog ili da ide kod privatnog,platio bih joj i najboljeg privatnika samo da joj izbije taj strah iz glave.

Da smo se znali i da se to desilo,ja bi uzeo mantil i klompe sa reaktora,i nonšalantno ušao kod njega kao student,savio ga na onaj sto i njemu bulju čačkao instrumentima. možda bi ga i pojebo usput.

Pa jebemmumater,dam ti ženu da joj proveriš pičku, ništa ti ne naplatim,i još zajebavaš.

možda bi ga i pojebo usput.

Океј, имао си моју пуну подршку до ове изјаве. лололо
У фазону, што да се баци. лололо

Министарку здравља можете наћи на медицинском и правном факултету у Крагујевцу. Чисто ако желите да јој саопштите нешто.

Океј, имао си моју пуну подршку до ове изјаве. лололо
У фазону, што да се баци. лололо

Slušaj,da se ne zajebavamo,sve što ima 2 noge i makar jednu rupu moj je tip.

I ti bi mogo da prođeš.

Bez namere da razvodnjavam, samo da dodam i sledeću pričicu: prvi stalni zubi koji niču čoveku su tzv. "šestice" - šesti zub u nizu sa svake strane. Elem, ti zubi su jako neravne površine i hrana se lako zadržava na njima time uzrokujući i lakše kvarenje zuba. Prevencija (jedina poznata osim redovnog pranja) je procedura "zalivanja" zuba, odnosno poravnanja površine zuba pomoću specijalne mase. Gde je problem? Ta procedura se mora ponoviti svakih pola godine - godinu. Naše zdravstvo (besplatno za decu) odobrava samo DVA zalivanja šestica do starosti od 18 godina. Preko toga se plaća. A nacionalno smo puni pokvarenih zuba.

Uopšte me ne čudi ova odluka da se ženama zabrane besplatni ginekološki pregledi. Mislim, grozna je odluka ali me ne čudi da naša država tako nešto odluči. Očigledno je želja naše vlasti da budemo zemlja apsolutno zdravih ljudi. Jedino što, za razliku od Kube gde je zdravstvo besplatno, a preventiva obavezna, naša država ima za cilj da svi koji su bolesni pomru što pre. Tako će oni koji prežive sigurno biti apsolutno zdravi...

Па знам ја да сам хот, али имам свој понос!!! лолол
Ал на тебе дефинитивно утиче та радијација. И имаш жену бре, шта си се женио који курац ако не због редовног секса.

шта си се женио који курац ако не због редовног секса.

Jel veruješ i u deda mraza?

Е па друже, ти онда ту нешто не радиш како треба... Да не кажем баш да не јебеш.

Е па друже, ти онда ту нешто не радиш како треба... Да не кажем баш да не јебеш.

A u pičku materinu,na smajli jebo vas smajli.

:)

Jel sad ok?

Ма било је ок од старта, само си ми у једном тренутку постао исувише сумњив. лоло

Елем, да обуставим оф, жене, наравно имате и моју подршку, глупо ми је то и да напишем јер све контам да се подразумева ал ај.

ja po naslovu mislio da se pregled od sad vrši tako što udaraju govnjivom lopatom po vašim intimnim vaginama, da ne kažem pičkama.

Ja volim ispravnu žensku stvar. Pravda za žemskinje!! Liječite ih da i nama bude fino!! Ja sam iza vas, ženske. :)
I još nešto da kažem vama, ženama. TRIMERUJTE, NE DEPILIRAJTE!!!

I još nešto da kažem vama, ženama. TRIMERUJTE, NE DEPILIRAJTE!!!

Amin.

Elem, hoće neko da mi kaže da je ovo sve neka fora i da su se zajebali i da će stvar sutra da bude rešena? Sad je pravo vreme da mi to kažete i da prestanete da me zezate.

А Месалино, јок то. То донела још прошла власт, а ови сад виде да се исплати, па неће да мењају.
Рекох горе где можете да нађете Славицу, па навратите, ја сам рад помоћи увек.

Srbija je zemlja u kojoj se umire(i to ne retko) od raka grlića materice.

Da bi se dijagnostikovao rak grlića materice, imate 10 godina vremena koliko je on u "stagnaciji", a dijagnostikuje se onako kao i pre 100 godina, spekulum i oči. Onda se uzme biopsija i to je to.
Posle toga(ako je biopsija pozitivna na CIN II, III) se radi konizacija grlića koja potpuno rešava taj problem...nikakva modernija aparatura ne treba od one koja je postojala i 1930godine za sve to.

Ali TREBA PREGLED, makar jednom u 10 godina, a da taj koji pregleda nije kupio diplomu u Prištini i da makar malo ima blage veze sa ginekologijom...

E sad, kad je sve tako prosto, što se i dalje kod nas mre od toga? Znači da je negde propust, i to veliki, u svim ovim prostim nabrojanim stvarima koje su neophodne....

Mislim da država pre svega treba više da radi na edukaciji stanovništva o važnosti redovnih kontrola. Masa žena ne želi da ide na kontrole iako to sebi mogu da priušte.

Uopšte me ne čudi ova odluka da se ženama zabrane besplatni ginekološki pregledi. Mislim, grozna je odluka ali me ne čudi da naša država tako nešto odluči. Očigledno je želja naše vlasti da budemo zemlja apsolutno zdravih ljudi. Jedino što, za razliku od Kube gde je zdravstvo besplatno, a preventiva obavezna, naša država ima za cilj da svi koji su bolesni pomru što pre. Tako će oni koji prežive sigurno biti apsolutno zdravi...

http://www.youtube.com/watch?v=yWzlTbVYbvE