Prijava

Ај немојте смарати више са Чавезом

Agilni prvi Bajaga sajta.

Mada, isto je jadna fora kad je šomi23 dolazio na okupljanje..pa kao nemam para, nisam prodao jagode, ali umesto kinte mogu da ih ponesem pa da dam svakom da nosi kući, a vi platite ceh. Baš će neko da nosi jebene jagode pijan sa okupljanja.

Mada, isto je jadna fora kaf je šomi23 dolazio na okupljanje..pa kao nemam para, nisam prodao jagode, ali umesto kinte mogu da ih ponesem pa da dam svakom da nosi kući, a vi platite ceh.

хахахахаха Шоми је бог, не лупај

hahaha shomey nije dao ni kesu nego smo trpali jagode u dzepove pa kad sam dosao gajbi sve mi se slepilo

Eee planktonu jedan bedni, Šomara dodje na okupljanje iz Bugarske skoro, vrati se kući u 5 noću Niš ekspesom koji nema grejanje, i to decembra. Da, da, decembra. Decembar = hladno. I nikada se nije žalio, nije tražio djački dinar...

Pozdrav svima

Dali 17cm je veliki kurac??

mod edit: ne potpaljuj vatru bespotrebno, slika uklonjena

pseto stavio jagode u rejvenkine sise ono sto je ostalo drzao je jednom rukom a drugom vozio i po dzepovima sve

I jeli smo posle jagode te iz sisa zgnjecene bile rispekt za sise tvrde

Ja dao somiju 45 dinara tolki mi kusur bio od vesalice samo nisam hteo nikome da kazem on mi reko da mu toliko fali za pivo imao je 90

Probao prvo da tezgari šargarepe po bgeu, pa kad nije uspeo, uvaljuje jagode na okupljanjima.

Де су оне слике/стрипови што смо правили на ту тему.

први сам на сајту који је на ћирилици написао алаху екбер
тражите слободно копајте нигде нећете наћи

први сам написао ферадондрејасиреја

први сам који је на овој теми рекао који вАМ ЈЕ ЈЕБЕНИ КУРАЦ 10 СТРАНА СТЕ ИСПИСАЛИ ЗА САТ ВРЕМЕНА НА ОВОЈ ГЛУПОЈ ТЕМИ ЗАСХТО НИКО НЕБАНУЈЕ ШТА РАДЕ ТИ МОДОВИ

nauci da stavljas sve u jedan post i da se ponasas,mejmune