Prijava

Приђи му.

ovo je nerealno koliko je gej tema hahahahaahahaha

Zapravo, šta je tu tužno? Ljudi vole da piju urin ali treba odabrati čašu. Ne brinite se, Šerlok i Smorka, odabraće.

virkanja u penis prijatelja.

Odvratno! Ostavite penise svojih prijatelja na miru!! :'(

U stvari, pitanje koje bi se moglo postaviti svakom od nas jeste: da li biste pre pili urin osobe suprotnog pola ili služili kao objekat (ili pak subjekat) zadovoljenja osobi istog pola? Reći sad da sam bolestan ne umanjuje značaj ovog pitanja. Pred puščanom cevi, šta bi ko odgovorio?

Ostavite penise svojih prijatelja na miru!! :'(

Моји пријатељи могу слободно да ми вире у пенис и да га придрже док пишам, којекуде. Ајм камфтбл вит мај секшуалити

da li biste pre pili urin osobe suprotnog pola ili služili kao objekat (ili pak subjekat) zadovoljenja osobi istog pola?

Тебра, ја никад не бих пио пишаћу, ал' никад.

Au koja tema jbt, na naslov oplakao a tek na postove pojedine.

Phhhh, sve neke gluposti, a ja mislio da je u pitanju golden shower tema, nešto kao, koliko bliski treba da budete sa voljenom osobom da biste dopustili da piški po vama, koliko da biste se osećali komotno dok piškite po njoj, a šta je sve potrebno u vezi da biste naizmenično pili urin jedno drugog, kao i da li je poželjnije piti urin direktno iz partnerovog urinarnog trakta, ili su posude tipa čaša i čašica bolje? U stvari, da li su u tu svrhu bolje čaše za vodu, za viski, ili one visoke vinske. I te vinske: da li sa kratkom stopicom a široke, za mlada vina, ili one za skuplja vina, uske i sa visokom stopicom? Kako se zdravstveno stanje partnera odražava na ukus njegovog urina? Da li je istina da dijabetis može biti otkriven putem urolalije, to jest, da je slatkoća partnerovog urina pokazatelj njegove šećerne bolesti? Kako konzumiranje raznih osvežavajućih napitaka, a kako alkohola, utiče na ukus partnerovog urina? Ah, toliko pitanja, a ni jedan odgovor...

Oplakao na ovo!

da li biste pre pili urin osobe suprotnog pola ili služili kao objekat (ili pak subjekat) zadovoljenja osobi istog pola?

Тебра, ја никад не бих пио пишаћу, ал' никад.

Геју jedan!

Ljudi, drago mi je što se većinom svi slažemo oko toga da je ovakav kontakt potreban da bi se ostvarila prava prijateljska veza između dvije istopolne osobe ali me zato zanima zašto pojedini misle da je ova tema gej? Zašto smatrate da je gej stajati pored nekoga dok piša?

зангецу, ја мислим да си ти у ствари писоар.
како хваташ вајрлес у вецеу?

Zašto smatrate da je gej stajati pored nekoga dok piša?

To misle samo ovi što u vojsci na terenu nisu koristili one montažne tuševe sa dva reda 2x8 tuševa i duplo manje sapuna :)

Ja ne volim da mi lik gleda u pišu, svako ima svoju surlu i treba je deliti sa onima koji je nemaju, devojkama npr.

U stvari, pitanje koje bi se moglo postaviti svakom od nas jeste: da li biste pre pili urin osobe suprotnog pola ili služili kao objekat (ili pak subjekat) zadovoljenja osobi istog pola? Reći sad da sam bolestan ne umanjuje značaj ovog pitanja. Pred puščanom cevi, šta bi ko odgovorio?

Pio bih pa ako treba i nekoliko dana.

Pio bih pa ako treba i nekoliko dana.

Pa kako Ber Grils, eto tako... I šta mu fali.

Da li da mu priđem dok piša - pa ako ti se pusi.

Malopre mi jedan gledao u kurac dok sam pišao i ja ga pitah: "Oš kurčine!?"
On samo vrisnu i pobježe.

Приђи ми, приђи, ниси више клинка...