Prijava

да ћу испасти цуко, сам себе подсећам на пса :)

Awwwww.... :3 Kao Alister. :)

Jao, kako mi glupo bi bilo da sam ovca, ima slučaja da one kad vuci dođu i uzmu da kolju jednu ne jauču, nego se okupe i bulje k'o mutave.

Е луде ли сове, оне мале што се мази - ко пас неки са све забаченим ушима позади :) А она бела ко неки мајмун лололо

A preslatka je, zajebala sve kučiće i mačiće. :) Kaže da se one lako pripitomljavaju. :) Meni su gavranovi i vrane strašno zanimljivi, znate za onu foru sa orasima i auto-putem u Tokiju? Inače sam videla vrane na NBG, da isto rade.

Slon, lav, zebra.

Udario po savani, jebem ne puštam.

Inače sam videla vrane na NBG, da isto rade.

То ти је подврста Новобеоградске, Краткорепа бежанијскогробљанска, интелигентне у пичку материну ;) Једу и лубенице :))

Мом деди једном кад је чистио рибу напољу долетела врана и набила кљун у рибу, и деда држ-не пуштај и на крају је реко а јебите се и оставио.

Phahahahahahahhaha, Skočko, ti si neko opasan.

Aj rešite i ovaj! Moj rezultat:
You Scored as You are Megatron!

You're Megatron! You're one bad ass Decepticon leader. You're determined to control Cybertron, no matter the sacrifice.

You are Megatron!
78%
You Are Jazz!
67%
You Are Starscream!
67%
You Are Skywarp!
56%
You are Bumblebee!
56%
You are Optimus Prime!
56%
You Are a Quintesson!
44%
You Are Skyfire!
22%
You Are Thundercracker!
11%

http://quizfarm.com/quizzes/transformers/Biju/which-g1-transformer-are-you/#

Мегатрон! истинито, истинито :)

То ти је подврста Новобеоградске, Краткорепа бежанијскогробљанска, интелигентне у пичку материну ;) Једу и лубенице :))

Ja ne znam da li bi se ljudi toga setili! Ove NBG-ske su doduše samo bacale orahe na put, dok se ne razbije, a one u Tokiju su skontale da je najbolje bacati na prometne ulice da ih pregaze automobili, posle su skontale da je kasnije frka pokupiti plod od kola, pa su počele da bacaju orahe samo na pešačke prelaze, kada vide da se orah razbio, čekaju da ljudi krenu da prelaze (skontale su da tada nema kola), i pokupe orah!

Мегатрон! истинито, истинито :)

Bio je jedan još detaljniji, ali nikako ne mogu da ga nađem sad, tu sam ispala 100% Soundwave, 95% Shockwave, i 90% Megatron i 90% Optimus, tako nekako. Tražim sad, ali nema, taj je jako dobar.

You Scored as You are Megatron!

You're Megatron! You're one bad ass Decepticon leader. You're determined to control Cybertron, no matter the sacrifice.

You are Megatron!
89%
You Are Skywarp!
78%
You are Optimus Prime!
67%
You Are Jazz!
56%
You Are Skyfire!
45%
You are Bumblebee!
45%
You Are Starscream!
44%
You Are a Quintesson!
33%
You Are Thundercracker!
33%

O, svi smo Megatroni, jbt, ne sviđa mi se test, nimalo. :P

Токијску врану је оплдио Краткорепи новобежанијски вранац :) Наша слети на семафор и баци орах одозго, па чека црвено да га покупи лололо

Наша слети на семафор и баци орах одозго, па чека црвено да га покупи лололо

Stvarno? Video si svojim očima, ili ženinim, podjednako uverljivo. :) Neverovatno!

You Scored as You are Bumblebee!

You're Bumblebee! :D Aren't you adorable.

You're Bumblebee! :D Aren't you adorable.

Adorable! :3

prikladno - em sam bumbar, em mi je ionako omiljeni Autobot :)

Optimus je bio drugi u nizu sa 67%

http://quizilla.teennick.com/quizzes/6524930/which-g1-transformer-would-you-be-partnered-with#shareit

Evo i ovo, sa kim biste radili, pošto ono nisam mogla da nađem. Sad rešavam. Turite i vi nešto što vas zanima, šta god hoćete.

Bee je najslađi. :)

Ironhide is your teammate! Have fun relishing his accent and sitting back while he tosses around the enemy like a stack o' pancakes.