Prijava

S obzirom da se povecao broj ljudi koji otvaraju nove naloge samo da bi izbacili poster/reakciju zbog koje ce veoma brzo posle toga biti banovani predlazem da se uvede neka vrsta blokade za nove clanove kao npr. da se ne dozvoli novim registrovanim autorima da objavljuju bilo sta 7 dana nakon registracije.
Sad, npr. ako je neko dovoljno uporan napravice nalog, sacekati 7 dana, objaviti svoju glupost i biti banovan, ali ja mislim da je 7 dana sasvim dovoljno da vecina praznoglavaca koji to rade odustane od cekanja...

Sad malo manje ozbiljno, predlazem da se za nove autore i uvede prvo test inteligencije gde oni moraju da pokazu dovoljno da bi mogli da se registruju. Ukoliko nemaju dovoljan broj bodova onda im blokirate IP adresu na sat vremena za novi pokusaj registracije, odn. novi test inteligencije pa nek cekaju...

с тим 7 дана одбијаш и нормалне нове чланове. неће пристати кајзен као ни на шта што му се предложи. јер га боле курац и млати паре.

UIDEEEEEEEMOOOOOOOOOOOOOOOO

Pa cemu onda ovaj deo foruma? xD

meni bitno da stari članovi ne moraju da rade test inteligencije.

Ahahaha, jasno mi je, ako je stvarno tako onda slobodno zatvarajte temu ili je brisite, a sto se mene tice moze i ceo ovaj deo foruma da se srusi onda...

Pa cemu onda ovaj deo foruma? xD

Да будемо модерни.

evo da se upisem
awwwwww

da se ne dozvoli novim registrovanim autorima da objavljuju bilo sta 7 dana nakon registracije.

bolje je sa poenima, tipa preko 50 poena i možeš komentarisati a postere i reakcije da budu u čekanju dok moderatori provere pa makar trajalo i 5 dana...a za to vreme da pročitaju kako se prave defke i šta su...
toliko od mene

Novi autori treba da prođu test, i to kakav test.

U sklopu procesa registracije treba da ocene dvadeset postera, od kojih će pola da budu posteri iz odabranih, a pola budalaštine (nagnam stajl, koje pičke materine, slike golih žemskih bez komentara ispod, nešto protiv pedera - što tuplje to bolje, nešto protiv amerikanaca sa slikom Mišel Obame, i naravno Krkobabić "kad je mlad bijo" fazoni).

Ukoliko daju više pluseva na ove tupave 'mesto na odabrane (ali da bude baš kvlt od odabranih), onda da pokušaju ponovo za sedam dana, a da za to vreme pročešljaju dobre postere (odma' da im se da link za razgledanje).

Eto, malo mekša varijanta predloga.

Evo jedan fin test prilikom registracije
http://i.imgur.com/Pl4dc.jpg

To sa kasetom je prevaziđeno, mora nešto žešće.

Ma da mora nesto bolje...
Npr. slike Duska Dugouska, Himena, diskete, nemackih maraka, Tita, Valtera, Branka Kockice, Minimaksa, Crne Guje, itd.