Prijava

Kaizen dučini nešto da može da se šalju čvarci u PVT!

pa da hotovanje postane još mrsnije, ako je to ikako moguće:)

врло могуће да ће падне нека гибаница вечерас.

špinat.sta bi sada dao za tanjir normalne klope.najvise me jebe sto ne žnjijem po fast fudovima,pa gladujem kada nisam kod kuće.a trenutno kod kuće nema jestive hrane.al dobro,nisam razmažen,pa ću da se snađem.

Pileću supicu i pilav, ali ne klasičan, ima malo više raznog povrća nego pirinča, onako, dosta boranije, graška, paprike, luka i naravno belog pilećeg. Uz to ću sira i zelenu salatu.

upravo rucavam, belo meso i boraniju!

natnat, usvoji me :(

upravo rucavam, belo meso i boraniju!

Opaaa, ti boraniju ja spanać pored belog, Napredujemo (u nazad). lololo

da niste vi svi rodbina,pa dosli na rucak.svi jedete to belo pilece,k'o da raste na drvetu.u principu,samo sam ljubomoran.

MA jok, kolega deseptikon, nego smo Duče i ja jadnici stalno na tom belom (pilećem mislim), pa se zajebavamo kad god neko od nas dvoje jede isto. Što je najgore bukvalno 1% puta je bilo nešto drugo kad smo pričali. :D

SMORKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D Napredujemo u nazad, tuga. :D

pa jeftinije je bijelo meso od svinjetine i tako tih mesa. :D

pa zato nam i daju to, nece da se trose na mene, a kad bane sestra sa faksa, odma sarma i te fore.

vid'stvarno smo neke kolege.ja sam starskrim :D sve u svemu,ljubomoran sam.moracu pre predavanja da sasijem pivo-2 da se se iznivelisem.

OBRISO MI KOMENTAR! KAZAN DURADI NEŠTO!

pa jeftinije je bijelo meso od svinjetine i tako tih mesa. :D

E hvaaaaala ti na toj informaciji, baš mi je drago da znam da ne štede na svojoj voljenoj ćerki. :)

E, Molder, imam u frižideru još PILEĆI parizer, PILEĆA prsa i PILE. :P A, imam i nešto ne pileće! Goveđa supa! Iz kesice! :D Otišla sam mnoooooogo nazad dok sam napredovala. :D

vid'stvarno smo neke kolege.ja sam starskrim :D

STARSCREEEEEEEEEAAAAAAM! Uh.... Kako bih te umlatila, for I AM MEGATRON! :)

ja sam cekam da preuzmem vlast megatrone,onda cu te bijem ko macku :p

E, Molder, imam u frižideru još PILEĆI parizer, PILEĆA prsa i PILE. :P A, imam i nešto ne pileće! Goveđa supa! Iz kesice! :D Otišla sam mnoooooogo nazad dok sam napredovala. :D

AYAHAHAHAHAH, E Molderu, i ja isto, jos baba neki dan kod komsije za 3600 kupila 5 pilica! :D Juce sam jeo pile celo, iz rerne!

Који курац са оваквим темама јеботееееееееееееее ?

ta krilca mogu cela da pojedem sa sve koskama. :D Imam i to, zaboravila sam. :) Predivno.

Naopako. Dokle dodjosmo. A pasulj?