Шта данас ручавате?

  1. Paprikaš s rezancima dan drugi

  2. Pica i limunada 37i dan

  3. Pica i limunada 37i dan

    Prikupimo dobrovoljne priloge za pomoc autorki Neznoj srni da joj se obezbediti kvalitetna ishrana, obolece.

  4. Вуче кад си већ жељан донација приклаћемо твој тукидид, па нек дође на чварке од истог.

  5. Sutra ručavam ono što mi mati turi pod nos, kao i prethodnih 9000 ručkova što sam imao jer sam nesposoban da sebi zaradim 400-500 evra mesečno pa da jedem šta ja oću

  6. Da prikolju tvoj, devojka bi ostala gladna.

  7. Па Вучино логично, зато предложих твоју мочугу..

  8. Ocenite jelo PUZ SIR na skali od 1 do 10

  9. 3 jos nisam probao puz sir koji ima ok kolicinu sira

  10. 5 ako ima susam koji je lepo pečen

  11. u svakom slucaju ima vise sira nego puza xd

  12. moze biti O K
    ne znam zasto mi je smesno ovo pitanje hahah ocenite puz sa sirom jebeno niotkuda armin iskace s ovim haahh

  13. Danas pomfrit, sutra pravim burečinu

  14. Ja sam kao mali nakupio puževa i onako sa kućicom ubacio u vrelo ulje. Lepo je zamirisalo. Posle me keva odvalila od batina kad je došla kući.

  15. Pricamo za puzeve iz pekare XD

  16. ocenite puz sa sirom od 1 do 10 hitno je!!

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.