Prijava

Divlji losos je super i poneki sa norveških farmi al onih porodičnih u fjordovima, ovo ostalo je otrov kao i svaka druga riba. Ribu generalno treba izbjegavati u širokom luku.

Pangasius kancerogeni

Pa i Šaran jebeni je do jaja kad je divlji a ne ovi tovljeni što mirišu na blato premasno

Jedem ribu i ostale morske plodove, ne baš redovno. Doduše zaista ove japanske sušije i ostalo sam jednom probao i divim se kako ti ljudi jebeno na tome žive, i onda se setih da ne žive na tome, da se i njima generalno jebe za sušije. Ovo što sam ja bio jeo je bilo solidno nejestivo.

od morskih i recnih sranja jedem samo pastrmku i to bas obozavam i kalamari medju omiljenim jelima su mi ta dva a ostalo nista ne volim skoro

Pa ne jedu ljudi Suši nego s usta haha
Ne jedu ga ako su pametni sad da im je to obrok ok probao sam alge mirišu na mulj i pirinač i sirovo meso ok kulturica sam daj sad kilo prasetine

KAD ZAMIRIŠU KALAMARI

Zubatac direktno iz mora očišćen pa na gradele je vr', inače ribu u restoranu da pojedem mora da ima preporuke iz barem 3 nezavisna izvora, o školjkama da ne govorim.

Hahaha Boh

Ma ovo nije ni bila riba ja sam poprilično siguran da su ovo bila izvučena govna iz ribe i umotana ovako u neke travke koju su ubrali se mesta odakle se kanalizacija izliva i neki pirinač.

+10 na Pastrmku inače.

Pa ne jedu ljudi Suši nego s usta haha

prosao me je osecaj suprotan od saznanja za karleusin skandal

Ko voli sushi moze da mi pushi

Hahah čika bulja se hvali sushijem zapakovanim u ove plastične kutijice u koje sipaju pomije fizikalcima na gradilištu, pod uslovom da su ispregovarali topli obrok.. jebote, ni sos neki nisi dobio ahahah ovo je plafon iznelo 3 evra.. ja sam za 7 evra ručavao švedski sto sa ovim, uz salate i sosove, još sam bio poprilično pijan pa me boleo kurac, samo sam vadio činije sa one trake sa sushijem i tim pizdarijama, još na akciji bilo neko točeno pivo 45 centi, odrao sam se ko jarac.. hahah ovo si uzeo na rinfuz, daćete mi dvesta grama sushija i ovo drugo sa lososom

Inače ne kapiram zašto tipa mora da pljujem ribu ako volim prasetinu.. to je baš šabanski.. što se mene tiče, nema ukusnije hrane od morskih plodova, kozice bih npr radije izabrao da me ponudiš sa njima ili pečenjem.. kavijar je malo precenjen, smrdelo mi je iz usta na ribu dva sata posle njega

ja sam za 7 evra ručavao švedski sto sa ovim,

još na akciji bilo neko točeno pivo 45 centi

El ovo pre 10 godina bilo, lokacija Klagenfurt, Omnibushaltestelle?

Hahah nije, 2016te serem ti se usta, ne blejim ja po rupama oko štajge

Pa de tebra, kakav si to otrov jeo za 7 evra, sushi traku (što je minimum 18/20e danas)+ pivo za 45c? Bukvalno ne znam u koju spiku ovo da klasifikujem, ozbiljno sad.

Bosansko goveče jede suši xaxa

Ne znam, možda bila neka akcija, happy hour jebemliga. Znam samo da sam se ispromašivao to veče jer nisam klepio konobaricu koja je bila poprilično oćna, al šta ga jebem, nije mi zadnje bilo.

Jedi popare jebem te u čika bulju

Happy Hour just today! 7€ all you can eat sushi from rotten fish + 45c draft beer (origin unknown). Order at your own risk!