Prijava

a onaj sareni sushi izgleda kao da kosta 250 dinara

i btw vrlo mali broj votki se pravi od krompira...ima i neke votke da se prave od grozdja.

a vinjak, tj brendi, u sta spada i loza je ustvari destilovano vino

Onaj dimljeni losos slajsovani mi je uvek izgledao ukusno al mi nikad nije palo na pamet da ga kupim. I bio sam u pravu, danas ga probah aaaaabljaaakkkkk, sirova riba grozota jebena.

U lindu. Bio da kupim hleb i procunjao da vidim šta ima a ovo gomno bilo na akciji.

Ево га опет лаже

Losos iz Lidla pa još na akciji i kaže ne valja pa jebemu mater više

Zaleđen tipa 100 puta

Pileći file na provansalski način i ratatouille povrće sotirano sa puterom i vinom.

Неке риже мецаве и меса сланог на послу.

ђа-ђа мјен и ђао дзе кувани са љутим уљем и сирћетом.

Pa da sam hteo da lažem ne bih sigurno rekao lidl lol.

A dimljeni losos koj kurac, parče ribe dimljeno, šta može da bude različito kod drugog dobavljača?

Mada, sad vidim da je to skočko rekao, bosančeros koji dalje od bureka sa sirom i mesom nije video. Xd

па јел сирова ил је димљена

Dimljena a sirova.

Cekaj, ne kapiram ovo nikako. Mislim, ti cenis da je prvo treba malo proprziti ili ispeci, a zatim na dim da ne bi bila sirova ili sta? Posto se generalno susi sirovo meso ili riba, pa zato mi nije jasno.

Па може да буде квалитетнија риба, може да буде квалитетније димљено, може да буде квалитетније зачињено, може да буде још ђутуре разлога....

Bem li ga. Ja to probati više neću.

Uvek sam hteo da probam kavijar, suši, jastoga i ta sranja koja su kao na glasu. I u sve sam se razočarao, čak i onaj puter od kikirikija je gomno a mislio sam da će biti vrhunski.

E sad, sigurno nisam jeo najkvalitetnije to stoji, al jbg.