Шта данас ручавате?

  1. Hvala, autore Hezno. Dabogda vam biceps dosegao magičnu granicu od 51 cm.

  2. Peče se smesa za ovsene kolačiće, dodao još badema malo, pa kad se ispeče, iseći ću je u štange i imam zdrave energetske pločice.

  3. Jede mi se prsut kad procitah ovo final fantasy jelo, zato ces ti zivjet 25god duze sig

  4. vrv će se okliznuti na koru od banane i smandrljat niz stepenice u dubokoj mladosti.

  5. Specijalitet starih drvoseča ,veveričji gulaš u kesten pireu i kvas

  6. Druga tura kolačića još bolja, dodao jabuke.

  7. Je l' jeo neko neku egzotiku, zmije, tarantule, crve, skakavce. Ono po azijskim zemljama što jedu.

  8. Nisam a od toga navedenog probao bih samo skakavce

  9. Ja bih žablje batake, pa i zmiju. Al ne bih mogao insekte umro bih.

  10. Mislim mogao bih sve, da ih tipa samelju i naprave burger. Samo da ne liče na insekete.

  11. Za skakavce sam čuo da su kao neke grickalice, jestivi prilično

  12. jeo sam zabe i puzeve. ovo ostalo nisam.

    zabe su sranje ili mi sranje spremili, puzevi nemaju nikakav ukus. ali apsolutno nikakav, imaju ukus sosa u kom su.

    od svih tih proseravanja jedino meso medveda mi bilo bljak psihicki i nisam mogao da jedem, sto jedu finci. zajebi ga, ko kuce da jedes ili tako nekog mesojeda.
    ustvari, ti skandinavci i imaju najgadnije stvari. zajebi, pre bi bube jeo nego one njihove fermentisane ribe sto smrde na smrt i slicna sranja.

  13. zmija > skandinavska riba sto smrdi na smrt ili skandinavske bombone sa ukusom pisacke

  14. Lol imam sušenih cvrčaka teglu, kao grickalice. Više fore radi, okus nije neki.

  15. Btw baltik i sever najgora hrana ikad

  16. jel ima kod tebe onaj salmiaki ili kako se zove, oni "slatkisi"?

  17. Ima, usta ih jebem kako je gadno, a skandinavci proždiru to kao da sutra ne postoji.

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.