Шта данас ручавате?

  1. Doslovno ih doktori opominju, jer možeš imati problema sa srcem ako onoga previše jedeš

  2. Zabe piletina varijanta jeo dva put al pre sto dina

    Kameni el edes ti ista tudjom rukom kuvano il da nie onaj argentinjos brate ko te hrani

  3. Zeca sam jeo par puta i to mu dodje obj true exotic

  4. Kengur i noj dosad najegzotičnije živine koje sam jeo.

  5. el edes ti ista tudjom rukom kuvano

    Naravno, uživam kad neko zove na večeru, pogotovo ako je jelo iz nove kulture. Nakupio sam hrpu recepata tako.

  6. Rolovano stence od kengura u torbici index varianta

    Kakav je noi

  7. Klasik - kAo pILetIna. Probao batačinu, znam lika koji je držao farmu nojeva.

  8. kengur suvo sranje, krtina, ko sto bi ocekivao, a noja mislim da nisam jeo.

  9. kengur suvo sranje

    +1

  10. Naravno, uživam kad neko zove na večeru, pogotovo ako je jelo iz nove kulture

    Da bukv to teo te pitam bukv solo kuvas kuci nema druge persone tipa decko devojka zena kuvarica varijanta imas dojajne recepte i motiv za solidnim jelovnicima u kucnoj reziji, uvek sta si kuvo nikad sta ti neko spremio varijanta

  11. A vrv ni kod dr kengura nie sve isto ko fazon u curke jbg

    I jagnjetina zna biti suva uzas boziji

  12. Kuvam za sebe i ženu većinom, plus neka druženja uz večeru s prijateljima. I to retko, jer odrasli život, dežure, poslovi itd. Plus ako je neki parti za šire društvo, jedu se većinom gowna tipa pica, korn dog, arepas, tortilje i slično.

  13. a noja mislim da nisam jeo.

    Peceno nojevo jaje preliveno pajsad burbonom

  14. Preliveno s 5 litara burbona, optimalno.

  15. Kuvam za sebe i ženu većinom

    valda je zadovoljna sto ne mora nista radi

    Vrv izbacuje neke klasik fejlare tipa gotove spagete ilie veci maestro od tebe

  16. Nie neka prozivka u tom smislu al bukv ne mogu nadmasim zenu u varijanti finoce, al kad je pecenje, masno, gulasi i te neke seme zene nemaju pojma skloni se zeno ja pecem

    Zato pitam, sta njoj ostane sem kolaca

  17. Kuvamo otprilike 70:30, u moju korist lololo. Žena je bolja s kolačima, većinom testa i oldskul hranom tipa sarma i gulaš. Ja pravim kerefeke.

    Ne jedemo gotovu hranu, ponekad ja zgrešim s nekim pomfritom ili slično, ali baš retko.

  18. Korektno jbg vrv imas bolju inspiraciju i ne jede ti se teska hrana pa si preuzeo palicu

    Nadam se da nisi takav na prasini i usisivacu lolo

  19. Govna.

    vidite na šta sam spao, jazavci jedni, na devetnaesti post stranice. :(

  20. Rižoto sa piletinom, gljivama i karijem.

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.