Шта данас ручавате?

  1. Pohovani pileci file s rižom da ne kažem PIRINČEM, sasuo jedno 150ml tartar sosa Dante Yeboah kad se usro posle nisam, poželio tartar sos nisam jeo odavno halalite mi nutricionisti s vukajlije

  2. salata opet kurcina sta

  3. Bilo paradajza samo

  4. brate de ti sad ide paradajz sa majonezom (tartar sosom) i pirincem ko te lose savetovo, za ovo ti ide neki oblik lisnate salate koja god varijanta makar kupus

  5. Dante Yeboah

    хаехаххаее

  6. 1 riba pohovana (svecofor)
    2 krompir kuvani klotara (domaci)
    3 mix zelena salata balzamiko

    premazi lebovi sosevi nista

  7. Caro sta ti mene briga sta ide s cim, nisam ja neki burzuj pa kao ovo ide s ovim znashh kao maraja keri ma kakva maraja keri daj hleba ako ima ja gladan kao pas

  8. odličan ručak ja ne bih toliko sosa ali boli te kurac

  9. odličan ručak

    evo kratka analiza

    1 Pohovani pileci file - (prženo-smeće)
    2 s rižom da ne kažem PIRINČEM (ovo ok u tom smislu čisto)
    3 sasuo jedno 150ml tartar sosa (hemudza industrija-smeće izbegavati)
    4 paradjz vadi stvar

    u sustini trebalo izbeci przenje i ovaj tartar sos pod obavez, vrv je jopet zalijo kolom pametnom dosta

  10. hahaha a lazes da se tako skromno hranis, pa druze kako funkcionises na ribi bez leba, treba jedno kilu ipo ribe pojest da se zasitis..

    Obj krompir te vadi, uletio umjesto lebcaa

  11. o cemu pricas jbt i krompir sam pojeo ko mis bukv

    zelenisa sam se nacepo i ribe najvise, krompir bio visak

  12. cara na

    K E T O
    E
    T
    O

    ishrani

  13. au nisam vidio da je u pitanju pohovani file, ništa onda ne sviđa mi se bolje obični

  14. ma jok, to je normalna ishrana vama dvojici razvaljeni zeluci kad smanjite aktivnosti i metabolizam uspori ima imate 130kila

    a ovo za hleb to se jede samo za dorucak

  15. brate ja sam ti pričao da sam imao 130 kila već, ako je nekome spor metabolizam meni je, nego po tebi ispade da ne unosiš nikakve ugljene hidrate a ni to nije dobro za mršavljenje, znam jer sam isprobao

  16. ništa onda ne sviđa mi se bolje obični

    tako je, bez masti i sranja

  17. E moj carisha kako tipkas po tastaturi bez ugljikohidrata

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.