Шта данас ручавате?

  1. eo sad sam te doveo to toga da se ne izrugujes, pa el me jebes bukv namerno ovde to potenciram jer je treserana

  2. jebo te svetofor da te jebo i ekstrm intimo sa redita njima verujes majmuncino

  3. cu ikstrim intimo gace iste u svecoforu i nekoj tamo fensi radnji jebem ti svemir kakav mejmun ostavlja takve postove

  4. Ma nista ti ne potenciras, i jesi za svetofora

  5. eee moj plidu ne bi verovao kakvih sam prepicki tamo video

  6. sve sto je jeftino je po difoltu sranje, nesto mora da istrpi da bi tebi neki proizvod bio jeftin cuj klimu da kupujem jeftinu pa prije je necu ni imati nego kupovati smeće neko da izgorim skupa s njom

  7. nemoj bayo, tu uzmi identican model skuplji 200 jura jer ti prodavac deluje sigurnije. Nemoj te neko zaebe sig.

  8. Ne gleda se to tako, ako uzimaš dobru klimu dobrog proizvodjaca i znaš koliko se kreću, ne moze te neko zajebati

    Odes kupis hranu za gliste, znas koliko se krecu ako je nesto znatno jeftinije - nesto tu ne valja

  9. Iznenadio bi se ako malo bolje istrazis da za isti recimo samung tv koji vazi za neku klasu razlika moze biti par stoja.

    Cak znam debile koje sumnjaju jer su negde videli referentnu cenu pa nece daju manje iako je sve legit.

    Tako i u ovim low budget prodavnicama, ide na paletu, bez dodatne usluge snalazi se sam. I lidl ti je taj princip ne znam cemu jedenje govana.

  10. jebem vam mamu, tri strane sam propustio. ogadilo mi se sada.

  11. ahaha sad gledam ovo na reditu mejmuni bukv svaki dan u svetoforu ahaha

    https://www.reddit.com/r/serbia/comments/14s7hbq/svetofor/?rdt=48791

  12. prelistao sam malo i koliko sam shvatio, onaj invalid pizdi što se plidu hrani kao čovek. braćo, ja ovih dana krknem četiri na oko i još bacim na to mesni narezak i majonez, pa opet nemam kila i zdrav sam ko dren. kapiram da nemamo svi isti metabolizam i neko se lako deblja, a ja ceo život jedem šta hoću pa sam uvek bio ispod proseka po pitanju težine, ali mi se prikenja kada vidim nekoga kada baca brojke a pojma nema. to se ne odnosi na hezna.

  13. uglavnom, prehrana je mali deo zdravlja. ako si debeli invalid laloški koji se prežderava i ne ustaje sa stolice u životu svom osim do vecea, normalno da će ti višak hrane dodatno uništiti telo. ako si iole fizički aktivan, nije to baš tako. ovo nije ništa što već niste svi znali, ali da podsetim.

  14. 6 jaja (2 poširana, 2 na oko, 2 u formi kajgane)
    2 viršle
    3 roštiljke
    2 somuna
    salata: ništa
    2 baklave limenka kole i litra svepsa da se zasladim

    ukupna tezina namirnica 700-800g nije mnogo kalorije su na pravom mestu i sace lepo se rasporede po organizmu

  15. Idem na neki porodični rodj
    Mlada prasetina 22 kg i jagnjetina 28 . Pica ce imati to znam
    Od salata paradajz ren

  16. Kako sam se jucer iskenjao nakon onog dorucka braaate, tačnije posle ručka ali doručak je bio najmanje zajednicki sadržilac jer je ručak bio laganeze neka čorbica

  17. Danas je sve bilo lagano, ni da osjetim, pazi kalorijski je dobro sve to našibano ali nema onog tovarenja, uz to planiram da preskočim večeru sad uopšte i da bacim po šaku orašastih plodova ono šaka badema, indijskog oraha i pistacija, ima to negdje u kuhinji i to bi bilo to

    Međutim ima neki kornet u zamrzivaču mamicu mu jebem, sve mi voda na usta kad pomislim ali odoljevam

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.