Шта данас ручавате?

  1. brate ja sam ti pričao da sam imao 130 kila već, ako je nekome spor metabolizam meni je

    pa jeboga ti u tim godinama 130 kila ajde ispricaj sta si sve ždero redom budi iskren
    i ovo ti nije zbog sporog metabolizma nego djubreta koje si unosio u sebe. koliko god ti sad metabolizam se cinio spor vremenom ce prirodno usporiti dodatno

    , nego po tebi ispade da ne unosiš nikakve ugljene hidrate a ni to nije dobro za mršavljenje, znam jer sam isprobao

    naravno, ali to se unosi prepodne uvece nikako

  2. Nema od te tvoje ishrane nista, nije ni moja uvijek bajna ali na salaticama ne moze vise ni djovak

  3. Meni je fascinantno kako neko moze biti debeo a da nema neku bolest prosto ne mogu da shvatim koliko novca vremena apetita i proždrljivosti treba da ti danas uneses toliko kalorija kakvih god

  4. ovim znashh kao maraja keri ma kakva maraja keri daj hleba ako ima ja gladan kao pas

    хахахаххахаха

  5. e cim cujem ovo salatice kurac palac sindrom razvaljenog zeludca vec mi sve jasno, to ti osnova ishrane bukv

    jbt dodjes ovde napricas kako si jeo mesine i premaza al ono salata - to je za budale

    NISTA BEZ HLEBINE

  6. па брате ако имаш 12 130 кила на метар 90 и једеш све и пијеш све има те стрефи кад тад шећери колестелори и остало

  7. Dva puta sam veceras na ovoj temi nasmijao vuzija, nema na cemu woozie

  8. што каже анђус ако се икад проружњам угојим отромбољим оћелавим никад се више нећу појавити у женском друштву
    није баш тако реко ја сам преформулисао

  9. nema na cemu woozie

    Хвала извините

  10. cekaj plidu jesi i leba jeo uz ovo danas?

  11. Slabo bas, jednu-dvije kriske tost hljeba

  12. znaci jos jedna hemudza iz kese

  13. i jesi pio kole posle toga ajde zakucaj bajo

  14. nisam na tvoju zalost

  15. i cime si se zasladio plidoslave, nema sanse da takav alhemicar poput tebe saceka lapo sata i tek onda popije prirodnu vodu sobne temperature kakav jeres

  16. Pojeo cokoladni mafin uz kafu danas

  17. pliduu obj hranis se ko snimeman

  18. pa jeboga ti u tim godinama 130 kila ajde ispricaj sta si sve ždero redom budi iskren
    i ovo ti nije zbog sporog metabolizma nego djubreta koje si unosio u sebe. koliko god ti sad metabolizam se cinio spor vremenom ce prirodno usporiti dodatno

    kažem ti da sam sam sebi usporio metabolizam tim sranjima, imao sam 16 godina sad imam 24 i sto puta brži metabolizam nego tad. a jeo sam čiste gluposti, ovo što kaže plidu da ti treba para da bi bio debeo uopšte nije istina, zapravo meni treba mnogo više para sad nego tad. tad uzmem kilo čajnih kolutića za 2e i pojedem ih sve odjednom... ne želim ni da računam koliko je to kalorija. a sad mi za jedan ručak treba 10 eura xd msm jeste inflacija i sve ali jebeš ga. a to caro što ne jedeš ugljene hidrate će ti se obiti o glavu, mada čisto sumnjam da ih ne jedeš uopšte, verovatno ih jedeš manje što je ok

  19. henzo mogu misliti sta si sve jeo za 130kg, bukv ko plidu sa ovim pringlsima x 5 i koka zero kolama fazon ma nije mi nista daj vamo kaficu i mafin

    ofc si usporio metabolizam sa junk fudom posle si ga popravio, al prirodno ce se uspori dodatno vremenom a to je bukv druga polovina 20ih kad krece taj proces da se desava kako god da se hranis to je neka poenta

    dugorocno to treba da se gleda

"Serbian version of Urban Dictionary. Named after Serbian dictionary writer."

Urban Dictionary | 1. Jul, 2010.