Шта данас ручавате?

  1. Sve je to srpska kujna, malo turska malo švapska al je na naš način i gore i dole. Odo spavam jeptese

  2. Razlikuje nam se kuhinja jako. Mi imamo daleko vise slatko/slanih jela.

  3. musase, rinflajs je ono sto bi na nemackom bilo?

    to i nema u srbiji u principu, dobar biftek i to.

  4. Ufff, ma to je ona supa gde se kuva junetina i piletina

  5. jedem govna... ima u nekom fensi restoranu u bg, gde narucus, ali ovako po random mestu, tesko da ces dobijes biftek koji nije ko djon, da nije prepecen

  6. Pođe mi voda na usta.

  7. Hahahaha a jbt.
    Fora je samo zabiberiti neki naziv e kao braso znas ti sta je to ahaha

    Go go sendvic. Pa dal me jebete hahaha

  8. Ti si upravo rekao da je neki rendom sendvic 10x bolji od subwaya. Pristrasan si degustator muss

  9. isto ko index caro, samo zapeceno

  10. https://vukajlija.com/forum/teme/47737-sta-danas-rucavate?strana=291#post_4097097
    Zajebavao sam se brt ne želim da zalazim na tu temu bar još jedno tri dana, al stvarno je fora moramo ispitati gradski vodovod Niša i Novoga Sada

  11. Sta je sledece, bolji knjaz miloš remix limunada od san pellegrino limonate?

    Jel to muss?

  12. Sve je to srpska kujna, malo turska malo švapska al je na naš način i gore i dole. Odo spavam jeptese

    Bukvalno, ko prica o srpskoj rakiji kulenu ili cevapima. Budalastina. Ili francuskim vinima.

    Precenjena spika.

  13. Ima Celtaro po ns kvalitetne hrane, nema šta, moraš znati samo gde da odeš. Možeš burito čak vrhunski da jedeš, paste, bifteke, karpaća...Ugl ih spremaju kako treba. Džankfudaja je krš postala, stvarno nije ukusna više nimalo.

  14. nemoj porediti vojvodjansku i nisku... ustvari bilo koju vodu iz vodovoda, nije fer

  15. Inače vi ni ne znate da sam ja srednju završio u BP, NS mi je bio redovan vikend ;)

  16. Imaš i kurtoš kolač, to ni ne znaš šta je :D

  17. ma znam melkor, nego paste bifteka i karpaca mi ne fali, ja bi nesto autenticno lepo i ukusno, a to nema nasumicno :)

    to kazem, mozda zato sto smo siromasniji dole pa ne znamo sta je karpaco, imamo bolju hranu

  18. Šta je BP, Budimpešta?

  19. musase, rinflajs je ono sto bi na nemackom bilo?

    Ne znam na nemackom, ali je rinflajs jako jako blizu Pinnekjøtt-u koji Norvezani jedu uglavnom samo oko Bozica. Bar ono sto sam ja imao priliku po njihovim kucama i na njihov nacin da probam. Mala razlika u sosu

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.