Шта данас ручавате?

  1. Žderem piletinu u ajvaru I paradajz sosu, ću se zacrvenim ko bulka bre, pre no što eksplodiram da l od pileta il paradajz sosa ti jebem dijete proklete

  2. pola 2 je nocu... sta zderes sad?

  3. Trenutno ništa jer ne smijem, al ovo će biti danas jbg

  4. Kad dodjete xD

    Prvo se kuva supa - krompir, luk, celer... sve ostalo sto ide za supu + meso. po originalu ide govedina, mada ja vise volim piletinu (belo meso)
    Pa se posle povadi meso i krompir i sa strane se napravi sos. Paradajz-mirodjija-ren..
    Sto se tice mirodjije, jako je bitno pogoditi sirce i sos kad se pravi jako polako i dugo se mora mesati. I da bude sveza mirodjija

  5. Ma druze tebi je sendvic kod maje > subway

    O cemu ti vise pricas?

  6. odma mogu da ti kazem da ce da mi se svijda to :)

  7. Uuu, ovo što musssashe priča, zvuči brt odlično, znači nisam više žedan kolko mi ide voda na usta

  8. Ma druze tebi je sendvic kod maje > subway

    O cemu ti vise pricas?

    Dobro de, kapiram, lose poredjenje sranje fransiza koje moraju isporucivati po JUSU namirnice da moraju dugo i isto opstati, sa random fast fudom koji je pored pijace gde ima sveze namirnice

  9. Je li, je l imamo mi kakav sajt il nešto na fazon, šta imam u frižideru da nešto sklepam od toga za ručak?

  10. subway je sranje koje uvek ima neki kiseli vonj, jeo sam ga jedino dok sam ziveo u irskoj, i to samo na aerodromu jer tamo imalo to, i uvek sam se pokajao, jer bllo koji sedvic koji napravis bilo gde je bolji od toga.
    ne znam kako je popularan toliko.

  11. Kucaj samo nazive namirnica iz frizidera i ubaci recepti

  12. najveci wtf moment mi je bio kad sam saznao da u severnoj americi to racunaju u "zdravi" rucak

  13. ne znam kako je popularan toliko.

    Zato sto ima dovoljno pilduu-a po svetu, kojima su prodavali igracku uz pljeskavicu

  14. musssashe
    Kucaj samo nazive namirnica iz frizidera i ubaci recepti

    Znam, to obično i radim, al izbaci mi recepte sa tim svim sastojcima plus tipa da ubacim aktivni ugalj, četres litara mlijeka od jaka i parče neke travke s Kilimandžara.

    Mislio sam više nešto konkretno, ono što imaš, od toga da se pravi, tipa ima sira jaja i slanine, pravi kajganu jbg nema šta drugo od toga.

  15. A bolji je rendom sedvic kod maje haha

    Ne ono otvoris 50k restorana širom svijeta i onda dodje rendom muss da ti buši balon kao on zna sta tamo stavljaju i kako se to sbe proizvodi dok maja jadna bere iza kuce salaticu i uzima meso od seljaka znaci sve organsko brt lol

    Celt slazem se da je govno u odnosu na druge fransize ali da je taj sendvic kod maje bolji 10x valjda bi ga bilo negdje eto ne mora u 100 kao subway, nek bude u 10 zemalja svijeta..

  16. Meni restoran držali pradeda, deda i ćale, ja radio po restoranima brdo vremena. Baba (Čehinja) otišla za Austriju 68. i radila po restoranima tamo, naučila decu i posle sestru da kuva. Ono, šta ljudi tamo spremaju - ne možemo da se poredimo. Sestra mi kuva ubija, ono je nenormalno šta žena zna da napravi i koliko je ukusno. Sad smo baš spremali rincrolade kad sam bio tamo.

  17. valjda bi ga bilo negdje eto ne mora u 100 kao subway, nek bude u 10 zemalja svijeta..

    Lol ne. Proširivanje ti je rizik, neće svako to da preduzme.

  18. U svakom restoranu ili bilo čemu čega ima više od dva u lancu ne jedem nikad i ništa, toliko.

  19. Jedina nesirotinjska spika ovde plidu i celt, samo ga celt malo usrao sa lokalpatriotizmom. Krindzvao sam solidno na neke spike ovde da je indeks bolji od subway 10x i slicno, presolidno jedenje govana i gastarbajterovanje srbovanje

    Btw celt ne jedi govna trazis mi tu autenticnu kuhinju novosadsku pa nisi otisao na drugi kraj sveta ako oko tebe razvlace kad pricaju, bukv imas ista jela po kafanama kao i u nisu jebao te nis. Ono cime bi trebalo da se ponosis je sto jos vam jos uvek kafane nisu diskoteke za razliku od bg npr

  20. Ne ono otvoris 50k restorana širom svijeta

    Ne otvore oni nego daju fransizu ljudima koji ispunjavaju uslove.
    To sto nema svuda po svetu nije neki garant kvaliteta. Ti sad hoces da kazes da je recimo mekova pljeska bolja od bilo koje pljeske kod nas na ulici? Ti stvarno verujes u to?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.