Шта данас ручавате?

  1. Da, u meku se nikad nisam otrovao, na ulici pljekom lagano 100x bar

  2. presolidno jedenje govana i gastarbajterovanje srbovanje

    Nisam pojeo ni jedan od kako sam se odselio, jeo sam ih pre na putovanjima. Najvise u USA. Jednom uzeo u Pragu i tada rekoh poslednji put

  3. Btw poredis burgere i pljeskavice ali ok

  4. Btw poredis burgere i pljeskavice ali ok

    Izvini, mek vs. bilo koji buger haus koji nema vise od dva lokala, jer da je bolji bilo bi ga po celom svetu

  5. Ma to je glup argument ok ali i tvoje je bilo glupo ne moze da se poredi nego te jebe nostalgija

  6. Moguce. Mada vise razmisljanje da li bi to moglo da se napravi ovde i da li bi proslo, obzirom da subway (recimo u Mandalu od skora zatvoren) uspevao da prolazi (ili da li je).

  7. Btw celt ne jedi govna trazis mi tu autenticnu kuhinju novosadsku pa nisi otisao na drugi kraj sveta ako oko tebe razvlace kad pricaju, bukv imas ista jela po kafanama kao i u nisu jebao te nis. Ono cime bi trebalo da se ponosis je sto jos vam jos uvek kafane nisu diskoteke za razliku od bg npr

    ma znam, al moram da se izdrkam po severnjacima sto pokusavaju da budu neki urbano fensi gejovi.

    jebi ga, po nisu i dalje imas da nadjes neironicno pihtije i jos ponesto domace po restoranima sto ne kosta 20€ ko egzibicija.

  8. nije da volim pihtije, ustvari ih ne volim, ali kapiras poentu...

  9. serem, jedu mi se pihtije sad, volim da jedem

  10. A valjda i cena koju diktira potraznja, govori o kvalitetu i ukusu. Ako neko uspe kiflu sa salamom i sirom da naplati 400 dinara i da ima non stop redove, to govori sve.

  11. najbolji restorani u kojim sam jeo do sad su imali meni sa 2-4 jela, bez zajebavanja.

    tipa imas jedno predjelo, 2 jela i dezert, ako ti se ne svidja odjebi.

    uglavnom francuzi i italijani rade to, i sta god da je bilo to sto moze da se jede je bilo da se useres.

  12. Da me nije gambi restartovao postom poceo bih da se jebem u dupe od kolicine pederluka ovde a procitao sam debil sve

  13. Rinflajš je jebeno povrće povadjeno iz supe krompjera i sargarepe i piletina iskuvana ona što se modri ko dzigerica koju nece da jede ni pas od drugara jednog a ker jede divlje kruske one kisele

  14. Ne znam muss, ali nekako sam mišljenja da bez obzira na to otkupljivanje franšize, mora postojati neka zainteresovanost kupaca i kvalitet da to prođe i opstane.

    Postoje ćevapi i u beču i minhenu ali nisu široko rasprostanjeni i uvršteni u neka interesantna jela. Ja to opravdavam time da su ćevapi bezveze hrana, od nekvalitetnog mesa u koje trpaju sode i svega ne bil dobili na veličini i gramaži.

    Ispravite me ako griješim, iskusniji ste, prihvatit cu

  15. Rinflajš je jebeno povrće povadjeno iz supe krompjera i sargarepe i piletina iskuvana ona što se modri ko dzigerica koju nece da jede ni pas od drugara jednog a ker jede divlje kruske one kisele

    hahahahah al bohor kad nesto ocrni, jebe mu majku za sva vremena

  16. Celte je l imate taške tamo dole?

  17. mora postojati neka zainteresovanost kupaca i kvalitet da to prođe i opstane.

    Cist strah ljudi koji mogu da putuju po svetu da se ne otruju ili da se gladni ne zajebu i potrose pare za hranu koja im se ne svidja

  18. Gambi 2043. - stoji na prozoru i galami na decu što mu šutiraju loptu ispred kuće jer gaze travu i lome hortenzije.

  19. Ma ima i po Bg dobrih kafana, jeo sam par puta Kod Čačanina, odličan roštilj.

    Al dok ne napraviš nešto sam, nema jela jbg. Sve je zilion puta ukusnije

  20. Danas na meniju: njoki od hokaido bundeve u umaku od sira. Vreme utrošeno na pripremu minimalno (napravio njoka prije pa zamrznuo) a okus nenadjebiv.
    Fast fud je za srednjoškolce

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.