Crna hronika

  1. није, ухапсили га . сад чекамо следећу епизоду

  2. Najjači su mi ovi njegovi prijatelji koji ga bodre, kako ih nije sramota...

  3. Najjači su mi ovi njegovi prijatelji koji ga bodre, kako ih nije sramota...

  4. Kakva nesreća od momka ..

  5. Ima li neke druge hronike osim ovoga?
    Nije hronika, al sam maloprije vidio na teveu da je neki policajac tjerao ljude koji su bili protiv tjeranja vatrogasca iz stana u maricu. O jebote...

  6. Verujem da je to za temu Trula Srbija.

  7. да, била је нека дискусија на теми трула србија.

  8. Monstrum Darijan plakao dok su ga hapsili!
    Policija: Očekivali smo žestokog momka spremnog na otpor, a on je pred nama počeo bukvalno da slini i kukumavči.

    Kao frajer, nit je smeo da se ubije, nit da se tuče s pandurima, pička! Bitno da je snagu pokazao na devojci. Bash je opasan decxko :)
    Kakva kromanjonska faca!
    http://www.svet.rs/wp-content/uploads/2012/11/darijan-1-4-e1352819329127.jpg

  9. bio normalan u srednjoj.ucio i nije se isticao.svirao gitaru i tako te fore.

  10. Šta je njemu kliknulo u glavi lolol.

  11. Pročitao sam da lik nije viši od 160 cm...

  12. Kako to, neko te PREBIJE, a zadobiješ LAKŠE telesne povrede? Kako to?
    Valjda ako te prebije, onda te oplavi i izlomi neku kosku, a lakše telesne povrede zadobiješ od par vezanih šamara. Ne razumem se u tuče.

  13. U principu u teške telesne povrede spadaju lomovi na telu, a u lakše masnice i sl... Tako ja to shvatam.

  14. Mirko lepo sa onolikom masnicom na oku kaže: "Tata me malo tuk'o".
    Znači, prebijanje = krckaju koskice.

  15. "Očekivali su žestokog momka, krupnog, nabildovanog i naoružanog, spremnog na otpor... Umesto toga, uhvatili su osobu ne višu od 160 centimetara koja je jedva stajala na nogama" - priča izvor beogradskog tabloida.

  16. Ja sam čuo da je on ustvari krenuo na Kosovo da bije šiptare, a ovo s manekenkom je samo bila generalna proba.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.