Crna hronika

  1. Mogao je ko Skočko da tuče ljude duplo starije od njega nosom u šaku.

  2. Realno, svi smo mi kompleksasi, svako ima svoje tripove. Al' ovaj lik to nije znao da sakrije...

  3. Ko pomene tog seljaka još jednom posle 12 strana, dabogda mu unučići bili ko taj što ga pominje!

    :-)

  4. Kurde, to je baš ružno.

  5. da sam znao da je njegova riba, ne bi je ni pipnuo

  6. al ga skrnave sad u novinama, kao nema više od 160, a ima celih 180 skoro!
    DARIJAN JE PLAKO OD SREĆE, A NE OD STRAHA KAD SU GA UHVATILI!

  7. Jebo mu ja mater onu bolesnu, aj nek mene udari pizdurina....

  8. Ma ti si mrvica, ćuti i sakrij se.

  9. sacam pročitala sve
    koji atenšn hor, jebote

  10. Јеботе, зар је жени толико јебено научити кољено у муда, кад се сагне што јаче по глави ударити и шутај док је на поду док не пропљује крв, самоодбрана, боли те курац...овај пичка :)

  11. Retard pa retard, svuda ima takvih.

    Grdno je to što ga neposredno okruženje brani bez argumenata ili iracionalnim razlozima opravdava njegov čin.

  12. ne morate bas verovati svemu sto novine pisu.nije bas da je 160 santima covek.ima ga makar jos 15 santima vise.ja sam jos procitao da je vladislava zivela u zablju,pa kupila stan u novom sadu.zivela na novom naselju,pa se preselila kasnije tamo u fruskogorsku.tamo je i music ziveo.jednoj od te 3 zgrade.te 3 kule.

  13. Koga bre bole kurac koliko je visok?

  14. Јеботе, зар је жени толико јебено научити кољено у муда, кад се сагне што јаче по глави ударити и шутај док је на поду док не пропљује крв, самоодбрана, боли те курац...овај пичка :)

    Ma, da, bas je ona mogla da se odbrani od njega ovako nabildovanog -_-

  15. Јеботе, зар је жени толико јебено научити кољено у муда, кад се сагне што јаче по глави ударити и шутај док је на поду док не пропљује крв, самоодбрана, боли те курац...овај пичка :)

    Daj devetare jel stvarno misliš da neka devojka može da prebije muškarca na ovakav način iz filmskih scena?
    Još pogotovo kad je ovakva životinja u pitanju, a ona neka sitna devojčica

  16. Животиња је он мој курац, ти што се курче да су најјачи користе хемију обично су пичкице у души, а кад си пичкица у души џаба ти да изгледаш ко Шварценегер у најбољим данима :)
    И да, мислим да може, ко јој тражи да се лема чисто са њим, па нису равноправни противници и да јесу нек ухвати неку столицу, нож, тољагу нек га онеспособи макар да може побјећи или тако нешто :)

  17. Kvalitet trolovanja ti opada Devetare :P

  18. Daj devetare jel stvarno misliš da neka devojka može da prebije muškarca na ovakav način iz filmskih scena?
    Još pogotovo kad je ovakva životinja u pitanju, a ona neka sitna devojčica

    Odgovorno tvrdim da može :)

  19. Жене су најјаднија створења на планети кад могу да дозволе себи да буду са оваквим пацијентима.

  20. Па кад тренутно не тролујем :)
    Јеботе мене да неко удари не бих бирао чиме бих му вратио, поготово не у тој ситуацији :) па рођеног сам брата гађао столицом кад ми је докурчио, да није мајка упала у собу крви би било. А и слабији сам од њега, и мањи, и млађи четири године :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.