Prijava

Возом немој само ићи, ту ће чекати сигурно. :)
Ја идем организовано :)

Опаааааа Мурињо, можда се и упознамо :))
Елем идемо ми републикосрпстанци са аутима :))
преће нас једно 500 границу у истом тренутку :) па ако имају муда нек нападају :)
Иде Невесиње, Гацко, Фоча, Сарајево, Требиње и Вишеград :)

Нашо превоз :) имам и пара :) још само да купим карту сутра неђе :)

И да не нађеш карту, сигурно неће да нас држе испред стадиона целу текму, пустиће нас после 2 минута.
http://www.youtube.com/watch?v=UV5JKr5ac8Y
6:20

Па био сам ја прошлу текмУ :)
питао сам момке из крејзија рекли су "опуштено има карти ђутуре" :)

Па коњу гледај да не платиш :)
Безобразни су јер они нагрувају у просеку 30 посто више карата него што уопште може да стане, јер пуне стадион једном годишње...

ма боље да имам карту него да ми кења неки дебил :)

Имам овај таск :)
Сутра у девет крећемо, тначи до 11 морам бити ту. Наћи некако Крејзи и купити карту и спичити кортеом до стадиона, и после у гужви наћи оне моје и вратити се кући :) само ми је проблем што идем са људима које не знам, и што они иду у севојно по карте а ја морам у крејзи а не сналазим се баш добро и хиљаду проблема :)

Елем:
Окупљање код крејзи норта, око 1,5 к људи кренуло кортеом ка стадиону. Навијање у првом полувремену лоше на моменте одлично (ајде играј и бори се) вођу нико није слушао, на другом полувремену папири, бакљада и велика шеталица подригнута на штаповима ужички корпус северна армија, други вођа преузео навијање задњих 20 минута лудница :)

Vidim da niko nije kacio jer su svi ultra Srbi, al Splicani su objasnili kako se pravi proslava rodjendana.
http://www.youtube.com/watch?v=wp_LpSfxIgw

Лик у првом посту наглашава да се не форсирају цигани и гробари, у истом качи слике цигана са ватерпола.

едит

Мусаше, да будем искрен, сматрам да Хајдук има најбоље навијаче од велике четворке.

Лик у првом посту наглашава да се не форсирају цигани и гробари, у истом качи слике цигана са ватерпола.

Ако већ хоћеш да идеш у крајност, ја сам све сем циган. Навијање је било добро и то је једини разлог зашто сам постово поменути садржај.

Пољаци су реално пичке. Лоша копија нас.

Realno lupio si. Jaki smo mi trenutno huligani u pičku materinu.

А шушка се да нас фајтерси чекају спремни за фајт! :Д
Елем они се стално лемају у Ужицу шарају једни другима графите и то.

Brate, istih smo godina, doduše navijamo za različite klubove, ali i ovde si se prosro fino. Kakvo šaranje kad jedino u UE možeš da vidiš nekoliko vrhunskih grafita koje su pravile različite grupe a da ne švrljaju međusobno. Mada tvoj post je od pre mesec dana, mozda se nesto i promenilo lolooolooloo.

Вуле било је примирје, па су фајтерси прекинули тако што су послали клинце да шарају циганске графите, па их отјерали, па фајтерси пребили вођу 10 на 1 и тако :)
иначе била је туча прије текме рекоше 50 на 50 :)
А Пољаци, немају они муда. Такав су народ :Д

Реално све ове земље имају лијепу сцену за око, а ријетко која група би дошла у сукоб са нашима или тако. Ово су што би се рекли модерни навијачи :)
Иначе моји лични фаворити су били навијачи Ден Хага :) ликови су баталили топовске ударе и бацали праве бомбе, угушила их је полиција и то специјала, и даље имају јаку групу на улици али не смију ништа од полиције :Д

Реално све ове земље имају лијепу сцену за око, а ријетко која група би дошла у сукоб са нашима или тако. Ово су што би се рекли модерни навијачи :)

Људи се труде. То што имају другачији менталитет од Балканаца, Руса, Турака или још неких познатих навијачких дивљака јебаји га.
Визеуелно напредују.

Јесте, али 90% тих група долази само да би било виђено. А управо те групе се позивају на ону паролу "Аgainst modern ultras". Јеботе њима је нормално да убоду звучнике испред трибине да се јаче чују, бакље им клубови купују, све раде у договору са полицијом.
Критичар са делије.нет је написао један лијеп текст о томе, ал ми је мрско тражити.