Prijava

Јасно питање, да ли бисте били малоумни идијоти ко прави Хрвати и скакали са заставама и славили уз Томпсонове песме смрт 3000 људи и прогон 500 иљада. Или бисте осудили ретардиран Хаг и њиов трибунал?

Дакле, шта бисте радили данас да сте Кроат?

Хрвати немају право да постују на овој теми јер се зна шта би они радили.

Боље питај: на који начин бисте дочекали генерала Ратка да га ослободе?

Па знам како би, идентично као данас Хрвати. Зато баш и питам овако.

Дакле, шта бисте радили данас да сте Кроат?

Izjeo bih pola kile "Krašovih "Bajadera ...
0vako, pošto sam Srbin, izjeo sam pola kile svojih živaca...

Istripovali ste se obojica ako mislite da bi neka silna masa ljudi blejala i skandirala Mladićevo ime ako bi bio oslobođen kao što su to danas uradili Hrvati za Gotovinu i Markača.

EDIT: Ovo se ne odnosi na Penzionerov post.

Ne želim ni da pomišljam na to. Imam nekoliko dobrih prijatelja Kroata,ali poslednje što bih želeo je da budem Hrvat.

Ja nemam ništa protiv Hrvata, ali ipak moja ćerka ne bi mogla da se uda za Hrvata. Naime, ja nemam ćerku.

nemam pravo da postujem lololo al kad sam već tu: NEĆETE U ĆAVOGLAVE DOK SMO ŽIVI MIII

hehe pošalica.. katastrofa, šta reći

Istripovali ste se obojica ako mislite da bi neka silna masa ljudi blejala i skandirala Mladićevo ime ako bi bio oslobođen kao što su to danas uradili Hrvati za Gotovinu i Markača.

Pazi, ako bi se okupili radikali, navijači, obrazovci, Dveri, oni 1389 i još poneka fašistička banda pride, to bi bilo više od nekoliko hiljada ljudi.

Mislim da niko ne bi mogao da odgovori na ovo pitanje potpuno objektivno. Istinito je samo to da se Haski ''sud'' jos jednom deklarisao kao antisrpski jer sada ne znam nijednog Hrvata/Bosnjaka/Albanca koji je osudjen na neku vecu kaznu, dok se vecini Srba u Hagu sudi (i sudice se) vise godina, a drze ih pritvorene.

nemam pravo da postujem lololo al kad sam već tu: NEĆETE U ĆAVOGLAVE DOK SMO ŽIVI MIII

Њарнере, па ти Хрват! Баш ми драго, знао сам да и међу вама Хрватима има добрих људи! :)

Pazi, ako bi se okupili radikali, navijači, obrazovci, Dveri, oni 1389 i još poneka fašistička banda pride, to bi bilo više od nekoliko hiljada ljudi.

Radikali koji ni cenzus nisu uspeli da pređu, Obraz, Naši i slična žgadija koje ukupno nema ni hiljadu. Tu bi jedino možda navijači izvukli brojku.

Како би се осећали данас да сте Хрват?

Na luk, jeo sam pljeskavicu znate...

Istripovali ste se obojica ako mislite da bi neka silna masa ljudi blejala i skandirala Mladićevo ime ako bi bio oslobođen kao što su to danas uradili Hrvati za Gotovinu i Markača.

Možda ne na ovom sajtu.
Ja da sam Hrvat, vik'o bih dajte nam gotovinu, ali ne bih vik'o malim slovom jer ne možeš da vičeš malim slovom, tako da oni ne bi znali da ja zapravo hoću keš a ne Gotovinu.

Da oslobode Mladića platio bih jedan autobus onima koji hoće na doček. Cijenim da bi iz mog grada bilo jedno hiljadu.

Mislim da sam odgovorio na pitanje iz naslova teme.

Radikali koji ni cenzus nisu uspeli da pređu, Obraz, Naši i slična žgadija koje ukupno nema ni hiljadu. Tu bi jedino možda navijači izvukli brojku.

Mislim da tu umanjuješ suviše. Radikali nisu prešli cenzus jer ih je Toma pokidao. Naprednjaci su bivši radikali, neka ih se od odlaska vojvode delimično opametilo trideset posto (ali i to je preterana cifra), dobićeš ogrooooooman broj kriptomladićevaca.

Како би се осећали данас да сте Хрват?

Na bijele žgance sa vrhnjem i lukom. Mljac.

Pa vjerojatno bih otisel na misu podrske, kak sam uostalom i uradil.

Valdemare za radikale sam možda i suviše umanjio, ali seti se svih, uslovno rečeno protesta, koje su organizovali ovi magarci iz Obraza i njima sličnih. Pa tu nikad nije bilo više od par stotina ljudi.

Gonzo, ako bi doček bio u Banjaluci...šta misliš?

Shvatio sam da Delije imaju velike sličnosti sa Hrvatima.
Osim sličnih boja dresova, zajedničko nam je da oni imaju Gotovinu, a mi imamo KEŠ.