Prvi glooos

  1. On barem ume da peva za razliku od Sare, koja ima najjadniji glas od svih učesnika. Mislim, ni ne smeta mi to, smeta mi što napaljeni pavijani ne priznaju da glasaju za nju jer su pavijani, nego se kriju iza spika tipa ima scenski nastup harizma kurac palac. Koje kenjanje jebote.

  2. ne zeza, nažalos'
    18. epizodu sam čekala bar 10 dana, 19. već uveliko prošla, oni ni 18. stavili nisu
    pa mater vam, ne možete uzeti premium akaunt, nego sirotinjski, sve po 10 minuta
    koje prokletinje

  3. a baj d vej,ako imaš tv, u pola 4 je repriza

  4. Брука је да победe Зоки или Борис, релно. Мислим, ако неки од њих двојице буде први глас Србије онда би се могло рећи да и немамо чиме баш да се хвалимо што се тиће певања и певача...а није тако.
    Друго, оно је најретардиранија публика у универзуму. Једнио што знају је да вичу као дрогирани ''<име кандидата> ми те волимо!'' ЛОЛ
    капирам да би свако од њих (певача) ладно могао да гуче, њаче, мекеће и блебеће уместо што пева,а слепци би опет скандирали ''ми те волимо''
    не знам како је у звездама гранда али тамошњу атмосферу замишљам управо као пгс - од ретарда водитеља, преко свог кича, свега пар озбиљних певача,па до публике која је добила слободан викенд из неке установе за ментално ометене

    треће, борис ми личи на мориса
    http://anapejica.files.wordpress.com/2012/05/moris.jpg

  5. Što pljujete toliko po Sari? Možda ne pjeva toliko dobro ali zato zna da pokaže batak i sisu na bini, a starija publika to voli. Valjda je normalno da i muškarci koji moraju da gledaju taj šou zbog žene i djece imaju svog omiljenog kandidata.

  6. Зна ли ту неко да пева? Ја досад видео само нарикаче. Мада нисам нешто ни гледао...

  7. Mani for natin en e čiks for dž.

  8. Sinoć sam s nekim ortacima prvi put gledo celu emisiju, i... i šta? em nisam u toku s dešavanjima tamo, ko zna, ko ne zna da peva, ko se provlači i te fore,al sam zaključio da žiri nema blage veze, ili se jednostavno forsira neko.
    onaj ružni ko pacov s onim nosem ne povezuje.dečko nepovez skorz. i stigo u top 4, top 5 šta već. kako bre?
    ona što zaboravila tekst pesme, prvi put čujem tu pesmu inače, ništa specijalno. a žiri, ajde da te tešimo malo. mrš. doduše, bolje peva od onog pacova.

    onaj lik s kosicom što žiri svršio na njegovo izvođenje Kerbera...onaj zna da peva? mojne se zajebavamo ljudi.
    BOLJE DA SAM DRUGE LJUBIO BOLJE DA SAM DRUGE LJUBIO BOLJE DA SAM DRUGE LJUBIO x 34234 i šatro otpevao pesmu? bolje da pevo DAL SI IKADA MENE VOLJELA KAO TEBE JA DALSII KADA...x5463 Moj komšija bolje peva tu pesmu od njega keve mi rođene. kaki kurac glas pičke materine, ako je ovo top 5, a ovaj lik doguro dotle, e pa ne znam, serem ti se u žiri i one koje glasaju za takve.
    Ko sad...ona mala plava. a baš je mlada, vidi se, ume da peva curica,al mi se ne đa, ne znam što.
    ona druga crna visoka, pevala neš od vitni hjuston pa ispala posle iz takmičenja, nije loše otpevala, šta više, dopalo mi se. iako ne slušam vitni hehe nit znam pesmu.

    sve u svemu, ona dva muška treba dispadnu, najgori su od sve dece.
    drago mi je što ne pratim prvi gas srbistana.
    odo sad opet kod komšije koji zna da peva galeta krebera u oriđinalu da pijem grejanu rakiju.

  9. joooooooj, ala je sara ispatetisala!

  10. Леб вас јебо, шта ви гледате...

  11. појента је да народ воли да се смеје ретардираним људима па зато онај ганфер с бензинске пумпе пичи лудило финала оле оле ЗВЕЗДАЛЕ!

  12. Jel ispao onaj te na pumpu radi? Neka pobijedi, da i njega sunce ogrije.

  13. Uspela je negativna kampanja protiv Sanje, toliko su svi smarali kako je gura tetka Milanka Karić da na kraju narod nije glasao za nju i devojka ispade, a prođe ovaj rugobni slepac vampirozubi metalika.

  14. slučajno sam uhvatila skoro, jer je majka gledala.
    i bilo mi je baš milo jer peva ova riba :)
    http://www.youtube.com/watch?v=6TvDrMmYtrk
    mnogo je slatka.

    inače, sranje je emisija.

  15. Uspela je negativna kampanja protiv Sanje, toliko su svi smarali kako je gura tetka Milanka Karić

    što dalje implicira da joj je teča el grande Bogoljub? E živote, oću i ja Bogija za teču.

  16. zato zna da pokaže batak i sisu na bini, a starija publika to voli.

    Brao, Dube, kakva umetnost i note jestevikršteni, ja stavim Saru na mute i gledam butkice, a kad žena pita šta radim, ka'em da visim na Vukajliji pa ona ka'e jeb'la te Vukajlija.
    http://us.123rf.com/400wm/400/400/bigevil600/bigevil6001202/bigevil600120200030/12651852-old-lebanese-man-with-thumbs-up.jpg

  17. Mirna mađija do pobede!

  18. Ја плачем док читам измјене имена теме. А глоооос не пратим, синоћ/прексиноћ сам погледао први пут емисију, јер код тетке сви гледају, па ајде и ја. Сара солидна пичка, не пјева ништа посебно, онај ружни везе с пјевањем нема, косати онако, она што је испала одлично пјева, она плава не пјева лоше, ово остало немам појма ко је и шта је, нисам по'ват'о.

  19. Ostala ti je još Mirna mađija, kako nisi uspeo nju pohvatati?? Ccccc....