Prvi glooos

  1. Kako znaš kad nisi pročito sve lolo

  2. Drugar prošao valjda tri kruga i kad je došao do 180 najboljih, tražili mu kintu za dalji prolaz i reklamiranje na tv-u, fejsu, youtube-u, epp-u i tako dalje...

  3. Teško da je u 4. krugu bilo 180 takmičara...

  4. Moj komsija je stigao do one sale gde su pevali pre vima. Znaci ispao je jedan grug pre onih radionica. Nije mi spominjao da su mu trazili kes.

  5. kako je napeto glasanje

  6. realno, bolji je bio ovaj nikola.

  7. Ne mogu da grešim dušu,narodnjaka je vrlo lepo otpevao.

  8. Ispade Vladova đebela!

  9. Jes ispala svinja. Al dobro, zaposliće je u nekoj firmi ovde kod nas.

  10. ххаххах уписаће је на правни

  11. Pa to Rade. Provlačiće se uhoda crnogorska, što je priznala Kosovo! Jebo je Smarko! White Power!

  12. Ona mala Sara...šećer. Mnogo je volim. Valjalo bi da je neko obavesti da smo u vezi.

  13. Елем, мени криво што обоје нису испали. Одгледах то срање на крају кад су њих двоје певали. Овај има глас као пичка, а ова не зна да пева.
    Елем, Буш, зна је моја жена, ишла у средњу са њом. Да је обавести? Лоло

  14. E, da: serem ti se na šou koji koristi jebenu MIDI matricu. Brate, nije teško naći instrumentalne verzije pesama koje se izvode, a sve bi bilo mnogo bolje kada bi sve bilo izvedeno sa nekim muzičarima.

    e to meni najviše smeta. zvuče kao da pevaju neki karaoke u nekom buđavom kafiću.

  15. Елем, Буш, зна је моја жена, ишла у средњу са њом. Да је обавести?

    Žena ti išla u Prvi Glas Srbije?

  16. Тако и певају. :) Шалим се, али једно шест од ових десет слабо стоји са певањем. :)

  17. Ok ovo je tako glupa fora da zahtevam da me neko momentalno izvređa kao konja.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.