Prijava

Otvorio bi fabricke komplekse za proizvodnju u sirokoj oblasti, i zaposlio jedno 2000.
Kupio bi sebi BMW 535 GT i zalozio bi se da nekako unistim pink imperiju.

Gledao da sve spičkam u nekoj svetskoj metropli bluda & razvrata (Amsterdam, Bankok i sl) u što moguće kraćem roku i ostavio neki deo da ako dočekam starost ne završim pored kontejnera. Ne bih ulagao novac u neke socijalne programe tipa zapošljavanje, pomoć siromašnima, obveznice za preporod Srbije i sl. Ne bih ni sebe zaposlio.

Купио бих неку модераторку на 2 ноћи. Да је вежем за кревет и шибам по гујсци, лоло...

U ovom trenutku mi je nezamislivo da dođem i do malo novca...
Vratila bih dugove.

Vratila bih dugove.

Jedno od najzdravijih stanja u kome čovek može da bude je ono kada nikome ništa ne duguje. Osećaj je bolji nego kada si bogat, a dužan. :-)

Jedno od najzdravijih stanja u kome čovek može da bude je ono kada nikome ništa ne duguje. Osećaj je bolji nego kada si bogat, a dužan. :-)

potpisujem. :)

da mene ukenja neka velika kinta, ja bi uzela da putujem. jedino na šta vredi trošiti novac je putovanje, dok smo na ovoj planeti valja nam je i upoznati...
inače, zar nije bila već ovakva neka tema?

Ne bi mogao neku moderatorku, samo je jedna ostala lol.

Ne bi mogao neku moderatorku, samo je jedna ostala lol.

Мессалина?

Jedno od najzdravijih stanja u kome čovek može da bude je ono kada nikome ništa ne duguje. Osećaj je bolji nego kada si bogat, a dužan. :-)

Hahaha, već se bolje osećam. Ako zanemarimo novac - nikom ništa ne dugujem. :P

NAJVIŠE ME SE SVIĐA STAAAAARI ZAVET!

Добро. Онда нећу јести у школи двије недјеље док не скупим паре, лоло. Него, колико има година, је л' знаш?

Мессалина је осамдездевето, даклеМ двајестри годинице има.

ja ću ovu raspravu da linkujem Meskalini, nemoj posle da se čudite što vam ne radi pasvord na Vuki :)

ништа, наставијо бих да живим нормалним животом, и трошијо бих паре нормално.

Bruce
ja ću ovu raspravu da linkujem Meskalini, nemoj posle da se čudite što vam ne radi pasvord na Vuki :)

Немој ти да се мучиш, сами ћемо... :Д

Isto što i do sada.
Možda bih uzeo neki dojajni, prof, fotoaparat.
Kupio bih mali frižider z asobu i puno kokakoli u limenci.

Vratio bih dugove..
- A, ostalo?
A, pa ostali nek sacekaju malo!
hhahhahaha

Купио бих цело ЈСД Партизан. Онда бих га уништио.

Razvrat. Totalni razvrat.