Pogodi ko sam

  1. mara munja = njama ruma
    marijagd = san mao ija jagi

  2. Plazmu Jeo Ko Nezdrav

  3. Ма њему дајте нешто млевено. ;)

  4. More Plazmo kake su to udvaračine pale dok Marije nisu bile tu???
    Uzi mač i izvrši hara-kiri, i umri ko pravi Japanero.

  5. salomicu cosak i otici u invalidsku :)

  6. Em Mleven Em Bajat

    Stavila sam mu i devojačko prezime :)))

  7. Девојачко Хахахаха!

  8. Energija:
    Mili mi lik. Nevidjeno luda i šarmantna. Zavodi popove da bi joj dopustili da prodaje sveće ispred crkve. Neprejebiva u psovanju, što govori da je izuzetno načitana. Često stavlja u svoje definicije reči koje razumeju samo ona i njena ekipica sa juga.
    Iako pola ne razumem, uvek se smejem i dajem pluseve što znači... jebem li ga šta znači.
    Ako se ikada uda, kuku njenom mužu. (ma ko ga jebe, zaslužio je)
    Svi je volimo, jer numemo da je ne volimo.
    Ovo je grupa ljubavi, a mi smo deca cveća. (posebno Mara)

  9. Ја дете цвећа?

  10. Ju ju kakav propust. Saću ispravim.
    "dete cveća"

  11. Deca cveeeća! Hajde da napravimo kolač od duge i osmeha!

  12. I bre vas dve.
    Što ste bre agresivne.
    Ja lažem narod koji ovo čita da smo fini, da nas ne ukinu i ne pohapse, a vas dve se bunite ko Grk u apsu.
    Ja sam dete cveća jer serem latice, a za vas me baš briga.
    Plazmo, jesi li keks ili si cvet?

  13. ja sam veceras ambrozija

  14. Izvini, munjo, mora da je zbog ove teme, stavila sam sivu Vukajliju dodmaram oči pa sam se izgleda izbedačila. Evo, biću dete cveća. Kako da postanem afirmisano dete cveća od strane Cvetnog komiteta? Šta znam, možda je zabavno. =)

  15. Па што не рече да је срање латица у питању?

  16. Plazmu ne slušaj. Viš da se otrovao, pa oće i nas.
    A nije otišao ni na moj pvt da se ljubimo.

    Plazmo, ja izlizah monitor, a od tebe ni jezičak.
    Nisam se do sad ljubila sa keksom. :))))

    Jebo cveće, aj da ratujemo.
    Objavljujem rat svima ovde.
    Idem da izaberem oružje i da se izljubim sa Plazmom pa dolaziim da vas sve potepam.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.