Prijava

Toliko toga je nelogično i neobjašnjivo. Aj da vidimo ovde da postavljamo ta pitanja i da probamo da saznamo odgovore.

Evo ja da počnem:

1. Čovek koji je provalio da krava treba da se muze, šta je pokušavao da uradi sa kravom?
2. Kako se lepak ne zalepi unutar ambalaže?
3. Ako određeni lek ima rok trajanja od 8 dana, a u apoteci stoji u jednom običnoj vitrini, zar ne treba da mu je prošao rok i da vam je prodat "pokvaren" lek?

1. Isto što su i žene radile sa svojom decom lol.
2. Lepak se stvrdnjava kad reaguje sa kiseonikom.
3. Ne znam, ali mislim da je glupo pitanje.

Прво, и жена се музе. Вероватно том логиком.
Друго, потребан му је ваздух, а неки лепе само одређене материјале.
Треће, не разумем питање.

4. може ли постојати глупља тема од ове?

Ako Isus nije postojao, ko je napisao Bibliju?

E da, glupa je tema lolol.

burek je samo s mesom ili ščim oćeš?

Pa Isus nije pisao Bibliju u svakom slučaju. Zanima me zašto mačka prede, možda neko sa Vukajlije zna, pošto niko još uvek ne zna tačno?

KOL'KO ŠEŠELJ IMA KILA?!

I GDE JE ISUSOVA RUKA?

i sta je sa 500000000 neprijavljenih kineza?

Zasto je igla koju upotrebljavaju za eutanaziju sterilna?

Kako table s natpisom "zabranjeno je gaziti travu" dospu na sredinu travnjaka?

Zasto uvek jace pritiskamo dirke daljinskog kad su baterije skoro ispraznjene?

Zasto peremo peskire koje smo koristili posle kupanja?
Zar ne bismo trebali biti cisti u trenutku kad se brisemo njima?

Pa Isus nije pisao Bibliju u svakom slučaju.

O.o Nego ko je?

Pa isto kao što se čovek smeška kad mu je lepo, tako valjda i mačka. Iz nekog mog aspekta. Mada, ova moje prede i kad spava.

Треће, не разумем питање.

Pa danas sam kupio lek na kojem piše da je rok upotrebe 8 dana. A, ako me sećanje služi, zadnji put je pre oko nedelju dana dolazio kombi do apoteke da donese lekove. Što me dovodi u nevericu, jer leku onda rok ističe sutra, a oni se u apoteci ne čuvaju u nekim posebnim kredencima i tako dalje.

8 dana od kad ga otvoris mozda. A mozda ces da umres.

Pa Isus nije pisao Bibliju u svakom slučaju. Zanima me zašto mačka prede, možda neko sa Vukajlije zna

Ja ne znam, al znam da mačka u toku svog celog života sve ukupno prede oko 24h....mnogo mi to malo deluje s obzirom da kad god vidim mačku čujem je kako prede.

Zasto uvek jace pritiskamo dirke daljinskog kad su baterije skoro ispraznjene?

pa neće da reaguje ako slabo stisneš...

Zasto peremo peskire koje smo koristili posle kupanja?
Zar ne bismo trebali biti cisti u trenutku kad se brisemo njima?

Koža se konstantno ljušti, a pogotovo poslije pranja, pa odumrle čestice kože, em prljaju, em usmrđuju peškir. Inače, 70% prašine u kući su ostaci ljudske kože.

Nadam se da me to ne pitaš ozbiljno. Jesi li čitao Bibliju?

ja sam koristio neke kapi za oči sa rokom od osam dana. to je važilo od otvaranja.