Prijava

Рале, види се да си онај трве елдепеовац-наташакандић-стефанкостић-соњабисерко тип, а деловао си ми као океј дечко...

Рале, види се да си онај трве елдепеовац-наташакандић-стефанкостић-соњабисерко тип, а деловао си ми као океј дечко...

Da li mislis da je pitanje "ako Isus nije postojao, ko je onda napisao Bibliju" bilo iole ozbiljno? Ja kad sam video da mi odgovaraju ljudi bio sam u cudu, i onda rekoh...

Rok od 8 dana ti je za pilulu koju si izvadio. Van onog sranja pilula može da stoji do 8 dana, mada nije preporučljivo da se uopšte vadi pilula, da se seče na pola pa da se drugi komad ostavlja za neki drugi dan.

Da li mislis da je pitanje "ako Isus nije postojao, ko je onda napisao Bibliju" bilo iole ozbiljno? Ja kad sam video da mi odgovaraju ljudi bio sam u cudu, i onda rekoh...

Наравно да не мислим, ипак смо ми правници најпаметнији. :D
Досадно ми бре, па пишем 'наке глупости, облигације јебига.

Ко је најквалитетнији аутор на вукајлији икада? У свим сегментима: дефиниције, постери, реакције...

Ako kazes autor onda mislis na definicije. Posterasi i reaktori nisu autori. U skladu s time RD je najbolji po broju glasova. A sad to i nije neki kriterijum. Frenki je #1 po mom nekom misljenju. Tu su negde i Blek, Dzimi, Kurd, Ox.... Posebna prica su autori koji imaju svoj kult, tipa Motika i Abraxus.

Ко је најквалитетнији аутор на вукајлији икада? У свим сегментима: дефиниције, постери, реакције... Za defke ti je tetris.

Ajde da racunam i te postere i postere sto mrdaju. Ako ove 2 forme dodamo na defke, onda Dzoni Kurajber mozda...

Ajde da racunam i te postere i postere sto mrdaju. Ako ove 2 forme dodamo na defke, onda Dzoni Kurajber mozda...

Ja mislim da nije tako. Ako se nije zajebavao, Dankan je Mogši provalio u nalog, slučajno, kucajući šifru MOGSHA :D

Ovo je tačno. MOGSHA(bolji od svih) se registrovo 2008, a ako se ne varam povuko 2010 i njegovi identitet ostaje nepoznat do dana današnjeg. A ako želi da se vrati potrebno je samo da pošalje mail Kaizenu sa kojeg se registrovo i on će mu poslati novu šifru i odbanovati ga.

O čemu li je razmišljao čovjek koji je prvi otkrio gajde?

"Evo, uzeću sad kozu, odrati je, izvrnuti je naopako i onda ću sve to da zašijem pa ću joj duvati u pakaš i onda će to da...."

Ne, nikako mi se ne uklapa neka smislena priča, keve mi.

Hahahahahahahha ovo za gajde je sjajno.

O čemu li je razmišljao čovjek koji je prvi otkrio gajde?

"Evo, uzeću sad kozu, odrati je, izvrnuti je naopako i onda ću sve to da zašijem pa ću joj duvati u pakaš i onda će to da...."

Verovatno je bio kovač, pa je onim mehom raspirivao vatru, i sinulo mu: što da ne prikačim sviralu na onu rupu gde izlazi vazduh...

Verovatno je bio kovač, pa je onim mehom raspirivao vatru, i sinulo mu: što da ne prikačim sviralu na onu rupu gde izlazi vazduh...

ja bas mislim da je bio profi coban i da mu je dosadilo da stalno duva u frulu, pa je resio da se modernizuje. i tako jednom, dok je duvao kozi u paksu da je podmaze, sinu mu ideja... ostatak je cista realizacija.

Nekako mi ne stoji ta teza sa kovačkim mijehom, njemu nije cilj da drži vazduh no da ga što brže i jače sune u žarište....

Tvoja pitanja su besmislena. Nauči da se vladaš i upristoji se. Mi smo ozbiljni ljudi. Nismo doši ovde da odgovaramo na tvoja glupa pitanja. Sram te bilo. Svinjo.

Zašto se prvi čovek obrijao?
I koliko vremena je prošlo pre nego što se sledeći čovek obrijao?