Prijava

Шакира, лоло.

TO NINKA!
manijače, ako ne nazoveš Pujda, izdaja si!

Pujda, zvuči ko neka vaša bosanska raspala kurva, neću to ime.
inače, ''pujd'' kod nas znači nešto agresivno i ložački, naPUJDAnost, neću tako. ovo je mlada dama ipak:)

Manijače a što joj jednostavno ne bi dao ime Rina i rešen problem?
Lepo je i zvučno, malo neobično a neupadljivo. A?

treba neko severno ime, sobzirom da je kuce sa severa i ima plave oci.
moze recimo hajdi, helga ili olga, natasa, anastazija itd...

Celte, pa to je kuče a ne ljudsko biće :)

Милодарка.

azraaaaaaaaa
ne, stvarno, Jagodinka, Dinka, Dina (po rodnom ti kraju)

Луна. И нек гледа у месец.

Да је моје, звао би' је Џеки.
А овако Бета није лоше, од Елизабета. Знаш оно, краљевско порекло и то. Или је назови Златана, по Ибракадабри.

Зајеби Бету, бивша ми има џукелу, зове се Бета. Пар пута изађемо да прошетамо, она кера поведе, па јеб'о јој пас матер, ја крени да је 'ватам, оно залаје, ујеб'о ме поштено.

treba neko severno ime, sobzirom da je kuce sa severa i ima plave oci.
moze recimo hajdi, helga ili olga, natasa, anastazija itd...

Može onda i BRUNHILDA i GERTRUDA?:)

leposava.mos kasnije da joj tepas,lepa ili savka.

Pufna, Maza, Mala, Rea, Džeki.....neki su baš do jaja originalni.
Ja volim glupa imena, tako da bi ja ženki dao ime Svift ili Kuba, Sega...
inače imam kera koji ima definitivno najgluplje ime i teško za izgovoriti, al baš mi nekako ide uz njega

лудило тема.

шта каеш на;

Теси, Деона, Роузи....

брате зар нема неки сајт за то овде се сви спрдамо..... ај позз :)

ninka_92
Зајеби Бету, бивша ми има џукелу, зове се Бета. Пар пута изађемо да прошетамо, она кера поведе, па јеб'о јој пас матер, ја крени да је 'ватам, оно залаје, ујеб'о ме поштено.

Мене је једна куја и гризла, па јој није помагало. Ниси ти брале био упоран. Пас крене да нужди на мало и навелико на тебе. Из принципа извегавам девојке које гаје велке псе мушког пола.

e kad smo kod glupih imena, ol maj dogs su imali neka trip imena, tipa Lucifer, Raziel i td, jes, tad sam bio sektalika pa mi bila dojajna takva imena. Poslednji džukac je bio Pikac, al je uginuo pre 2 godine:(
Poslednja ženka koju sam imao se zvala Eni, i živela je s nama oko 15tak godina, uginula od starosti, a i to je bilo davno baš.