Prijava

Од свих предлога ми је најбоњи Азра, а могу да прођу и она северњачка. Него, моја колегиница има зеца и назвала га Паприкаш :Д мени је то најјаче име за љубимца које сам чуо

Славиша.

Завршава се на "а" , а уједно је и довољно сензуално за једну женку.

Неко женскасто слађано име, да ваташ цаве на сентименте шећерлемским речима.. Додуше могу и да помисле да си геј..

Manijče nazovi je Šiva.

Nemoj Šiva. Ića je lepo ime :)

Ifahata, Minareta, Behaudina, Behdžeta, Dževdeta, Hašmeta, Mehridžana, Nudžejma, Sadrudina, Mukadesa, Muhterema, Mudžadeta, Enkasuma, Sevdidžana.

Gde mi je Ibro????

Sladak haski, mnogo volim tu rasu. Imaju tužne okice. :)

Ibro pogino, kažu da ga je kod Hadžića satro voz.

A bilo bi dojaja kad bi je nazvao Mehridžana.

Mehridžano, aport!

Mehridžano, daj šapu!

Vucice, kada pocnes sa tim izjavama deluješ kao bivši alkoholičar, koji gleda da pronadje pozitivu i lepotu u svemu. Onako nasilno, samo da bi zaboravio na tu čašu vinjaka koju toliko želi.

Aaaa to ti smeta kod mene! :) Volim da sam pozitivna i da sam vesela, eto to je. :) Ništa ne silim, samo se ponašam onako kakva sam po prirodi. :)
Tapasija

Ja sam imala mužijaka, ali su mi ga ukrali. Presladak je bio. Zvali smo ga Vučko. Ja sam htela da mu dam ime Erlang, po jednom bukolikom psu iz mongolske stepe, alii Vučko je bilo kul.

Inače, bila je neka Maja u nekom filmu o haskijima koji su doneli lek ne znam koliko kilometara od najbliže bolnice i svi su proglašeni herojima. :)

Ili je nazovi Arsi (kao Arcee). :D