Prijava

hahah koji je ovo pederluk kad ga poredis sa ragbijem...one zivotinje bez ikakve opreme samo gumu za zube imaju, nema pauze svaki minut, samo se lupaju ko ovnovi glavom o glavu bez kacige bez icega...

a ovo crncuge na steroidima, kontam kad bi igrali protiv ragbista da bi ih otkostili bukvalno

mada nije nezanimljiv nfl, jedino sto po 4 sata traje msm da nijednu nisam odgledo od pocetka do kraja

Ne pamtim da sam gledao bolju utakmicu za ovih 5 ipo godina koliko pratim od sinoćne između LA Rams-a i KC Chiefs-a .

Убједљиво најбоља текма која је обиљежила 2018-у годину. Махомс и Брејди су истински умјетници овог спорта, нико није просљеђивао боговскије пасове у посљедњих 15 година. А тајт ендови Келси и Гронковски употпуњују гледалачки доживљај до савршенства.
https://youtu.be/VKSSmFIaIpg

Pejtrioci tj navijači Pejtioca su mi NFL pandan Golden Stejtovim "navijačima" u NBA-u

Sad šalu na stranu Brejdi jeste BOG igre.

Ја бих брте озбиљно рекао најбољи квотербек ИКАД. Махомс се такође опако побољшава и за пар година могао би да дође на ниво великог Брејдија, уз доста тренинга наравно.

Lamar Džekson isto ima potencijala, dečko je '97 godište, sa nenapunjene 22 godine postaće najmlađi kvoterbek koji će igrati plejof utakmicu I KA DA

A i Rejvensi su ove sezone sa Flekoom imali skor 4:5, kad se ovaj sjebao i Lamar postao stratni Kvoterbek 6:1

Jos mi recite da pratite bejzbol i hokej

Да Американци шта знају о спорту, играли би фудбал и рукомет

Pa to znači da i srbi i bosanci isto ne znaju išta o sportu.

Радије гледам уметничко клизање него ова одвезана говеда на испаши

Pošteno, ali ima nas koji volimo da gledamo "odvezana goveda na ispaši" jbg.

Ај дебилу ако ти се не свиђа лепо затвори врата за собом. Мораш ли да оставиш свој смрдљиви траг на свакој теми

Зна неко оће бити на јутјубу пренос Хјустон - Индианаполис?

само упис ође

Ако неко буде имао стрим за Хјустон - Индианаполис нек окачи овдје. Благодарим

Uh SK3 prenosi, ja sam veoma loš u traženju strimova :-/

Има ли шансе да буде на јућубу? Знам да хокеј увијек буде..

A ne znam može da bude, ali iz jutjuba skidaju te lajv strimove

http://www.jagledam.com/Sport-Klub-3-uzivo-stream

evo ovde imaš neke SK3 strimove, doduše hrvatska verzija, ali koliko vidim i oni prenose isto.