Prijava

Mislim, nije pobjego u Argentinu, ne poredim njih dvojicu, već i za njega su govorili da je ostavio buljuk djece i da danas njegovi potomci odaju zemljom.

Ako kontate šta oću reć.

Ne verujem da je umro u Argentini, ali ne verujem ni da se ubio.

за све је то дрога крива

Ма примио јеврејску карину у дупе па му стало срце

Начи, туга тотална цела тема.

Ништа наука, ништа историја, ништа десетине сведока, ништа чињеница да би га нашли где год да је отишао, ништа то што услед својих песто болести не би поживео још 3 - 5 година и да је све остало онако како није остало, ништа тело Еве Браун поред његовог, ништа облина документација...

Битно да два докона Енглеза којима зафалило пара, па се сетили како да их зараде најлакше, лансирају теорију завере. И верујемо им, наравно.

Хитлер је умро 1980. године и почива у кући цвећа.

Najveća jebena istina na ovom sajtu.

облина документација

Је л' то она згодна документација на коју се напалиш, па после свршиш на папире да не мож' ни ласером да се одлепе?

Moje mišljenje u 3 tačke:

1. Organizovati tajni transport Hitlera do Argentine, pored svih američkih, engleskih i sovjetskih agenata mi je nezamislivo. Nacistička Nemačka je počela da se raspada pre Hitlerove smrti, i mislim da nema šanse da bi mogli da izvedu takvu operaciju.

2. Kao što je već napomenuto, Hitler je bolovao od kojekakvih boleština i drogirao se raznim eksperimentalnim lekovima. Teško da bi doživeo duboku starost.

3. K'o što je Aleks rekao par postova pre mene:

Битно да два докона Енглеза којима зафалило пара, па се сетили како да их зараде најлакше, лансирају теорију завере.

Ne treba verovati svemu što čuješ. Volim da slušam razne teorije zavere, ali trudim se da racionalno sagledam svaku, i sam odlučim u šta da verujem.
U ovom slučaju verujem da se Hića samoubio.

Је л' то она згодна документација на коју се напалиш, па после свршиш на папире да не мож' ни ласером да се одлепе?

Признај да си овај пост дотеривао једно пет пута и да си га поносан гледао још једно седам пута?

Тако ми некако делује...

Признај да си овај пост дотеривао једно пет пута и да си га поносан гледао још једно седам пута?

Тако ми некако делује...

ХАХАХА Не, мада тако делује, више пута ми се дешава да напишем нешто а да испадне к'о да сам га смишљао пола сата.

Ne znam ljudi, čitava mogućnost da je on nekako preživeo kraj rata je neverovatna. Imam kod kuće skoro 50 GB različitih dokumentaraca isključivo o Drugom svetskom ratu, a neki od njih se bave i upravo tom pričom, koja je krenula prvog dana posle završetka borbi, da je Hitler živ. Imam i dokumentarac o Hitlerovom ličnom lekaru (mada je možda tačnije napisati nadrilekaru) koji ga je kljukao takvim govnima, da ovaj čak i da je pobegao ne bi dugo poživeo, naročito što je već bio ozbiljno bolestan krajem rata.

Najeo se čovek čilija. :)

Dođe Vučica i usere se svima u ručak. :3

A i ja sad kontam jbg...

Malo mi je nadrealno da jedan takav egoista digne ruku na sebe.

Pa šta je čovek mog'o? Hteli da ga isteraju iz stana, stigle mu opomene za gas i struju...

Malo mi je nadrealno da jedan takav egoista digne ruku na sebe.

Није надреално. То је задњи велики чин, велико финале. Уствари, крајње рационална одлука. Да је поживео, ил би га вукли улицама и шутирали у дупе па убили, или му "судили" па га убили. Вако је отишо ко човек, газда такорећи. Крајње рационална одлука за једног толиког егоисту кад види да је све изгубљено неповратно.