Prijava

Phahahahaha kakav remix

Једном сам чуо теорију од комшије радикала који каже да је Хитлер после рата побего у Румунију, негде у пичку материну на Карпатима. Као, неколико дана пред крај рата је убацио двојника у бункер да глуми њега који се одао кад је наручио за ручак морску рибу, а било је познато да је Хићо јео само рибу из Рајне јер је сматрао морску прљавом. И онда је нешто срао да су неки његов ауто нашли у Румунији код неког дворца или тако неке пичке материне. Не знам, ова теорија је још глупља од ове из уводног поста. Румунија је после рата постала комунистичка држава, курац би чували нацистичког вођу.

Hitler nije ubijao. Prosek je ubijao. Sieg Heil.

Хитлер је после рата склоњен у Пентагон где је живео наредних пет месеци пре него што се предозирао. А иначе, Амери су га тамо склонили и дали му неограничене дозе коке зато што им је рекао где је легендарно лево јаје Исуса Христа које има моћ тринаест пута јачу од најјаче атомске бомбе и која би могла да сравни Русију са земљом. Сад следи питање зашто Хитлер није искористио јаје да уништи своје непријатеље? Зато што његова технологија, колико год била напредна никад није успела да разбије гранитно-титанијумско-алуминијумски зид који чува златно (да, од злата је) мудо Исуса Христа. Амери су тренутно врло близу откривању бушилице која би им помогла да савладају препреку без опасности по оштећење јајета...

(да, од злата је) мудо Исуса Христа.

Znači stefilokoka je kačila isusovo jaje na forumu!

Takođe, da proširim temu, svojevremeno sam gledala neki dokumentarac, koji je radio ješa iz amerike, kako u aušvicu zapravo nije bilo pogroma jevreja, čovek otišao tamo i istraživao kako i zašto gasne komore nikako nisu mogle da funkcionišu onako kako su nama pričali. (jbg, mrzi me sad da kopam gde je taj film, ako neko zna, nek kači)

Nataša Kandić x 99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

Mislim na tog ješu, ne na tebe.

A Hitlera je ubio Tito, u velikoj borbi za ključeve Atlantide.

I Isusovo zlatno jajo.

Hitlera je stvorila Amerika da bi on pobio brdo Jevreja nakon čega bi Ješe kao napaćen narod dobili državu na teritoriji Palestine.

Hitler je umor u trecoj godini, a ovaj konj (koga znamo kao Adolf Hitler) je njegova sestra bliznakinja koja je promenila pol i nalepila brke. Ljudi sta vam je... ne moze muskarac da bude tolko zlo.

Hitlera je stvorila Amerika da bi on pobio brdo Jevreja nakon čega bi Ješe kao napaćen narod dobili državu na teritoriji Palestine.

I da otmu Kosovo. I da otmu Kosovo.

Aj Dotere ne jed govna. Jel ti misliš da bi žena mogla da zna šta je ključ Atlantide?

Ма боли вас курац гдје је умро.

Naravno da bi. Vise one vole da se igraju zaboravljenog blaga i tih princeva na jednorozima od nas. Mi to koljemo, one romantizuju...

Meni je zanimljiva ta ogromna mržnja Hitlera prema Jevrejima, ima tu neki dublji razlog zbog kojeg ih je toliko hejtovao...

Pa zar ima iko na ovom svijetu da ne hejtuje Jevreje?

Ja ću da citiram ovde jednog starog slavenskog mudraca:
http://vukajlija.com/satan-panonski/44559#comment_28770

Ja sam uvjeren da je on Isusovo zlatno jajo čuvo u Evi Braun. Zato nisu ni imali djece.

Doter, jebote, Leka Ranković bio tu kad su se pobili Hitler i Tito. I kaže da je je Htiler bio u ledehoznama nekim, al model za Hitlerjugend ( kraj rata, Njemačka kolaps, daj šta daš ). I valjda Hitler pošo da majgeriše Titu, i kako je digo nogu ispade mu belegija.

Хитлер је главни кривац за Други светски рат пошто је он лично наредио напад на Пољску што је био знак свим осталим државама света да уђу у сукоб. И ја сам то видео у једном документарцу. И добро је да постоји ова тема на вукајлији где можемо напокон да дођемо до истине.

Hitler nije imo jajo.

Meni je zanimljiva ta ogromna mržnja Hitlera prema Jevrejima, ima tu neki dublji razlog zbog kojeg ih je toliko hejtovao...

Хитлер је био Јеврејин једним делом.

Мени је много интересантнија прича да је Хитлер заправо марионета и да је један од чланова породице Ротшилд. И да је буквално био марионета, као и многи други. Јебем ли га, фазон Ротшилди су наводно мењали власт у Енглеској и јебем ли га где, започињали ратове да би обарали или подизали вредност акција.