Prijava

nemoj da se nerviraš, Čak, molim te.

боб роче, ти си један орангутан

Jebote jel baš moraš sve da ispamuješ. Što moraš da budeš debil ?? Aupičkumaterinu

боб рок срче сперму

NEĆU DA SE SPUŠTAM NA ČAKOV I YEAHOV NIVO JER BIH SA OVE VISINE SLOMIO VRAT.

сломио си врат кад си ми пушио курац говно једно малоумно

Апсолутна подршка. Панинаро, ево ја ћу да ти кажем, док си се понашао као мало сморени, можда помало и депресиван лик, и кад те је вређало све и свашта, био си ок, и оно, макар није деловало фолирантски. Скоро си почео да изиграваш лошег момка што у комбинацији са тим какав си изгледа патетично и смарачки. И приличан је блам. Не знам, последњи пут кад сам био на сајту, препуцавао си се са људима, али јебига, то делује трагично јер ти јебено не знаш да се препуцаваш. У оној горе наведеној екипи ти си још и најбољи. Не желим да улазим у расправу са тобом, само ти кажем. Некако, то је најсмарачкија ствар када покушаваш да будеш "ин". Клиначки је и не приличи ти.

Боб Рок смара убитачно, јеботе, али није то због мањих казни за вређање, нашао би и онако начина да смара. Поента је да лик има испаде "духовитости" и њему је изгледа смешно што је "успешан спемер". Алтернатива је да је један од ученика Пазлове школе спемера и смарача са циљем да смарају што је по мени за бан. Јеботе, капирам ја све да људи имају узоре и све. Али само неке од њих треба затворити због тога.

Што се ВејвРајдера тиче, ни он ми не смета претерано. Капирам да је дериште, можда не по годинама, али свакако у мозгу. Некако, нормални људи уопште не могу да дођу до изражаја од тролова и спемера у покушају.

Сваку јебену тему су претворили у спем, који уз то није ни креативан. Шаблонски је и лако га је предвидети. Прозивке на нивоу cleverbota, чак и он има шири оспег фазона. И интересантнији је.

С једне стране, драго ми је због тога, јер сам у последње време баш ретко на сајту баш због таквих смарача. А са друге стране, криво ми је јер колико год дебила било у свакој генерацији, ова је најгора.

SANTJAGO NE BIH SE SLOŽIO. PAZI MI DAJEMO IZUZETAN DOPRINOS SAJTU. PIŠEMO DEFINICIJE, OSTAVLJAMO KOMENTARE, UČESTVUJEMO U KONSTRUKTIVNIM MULTIJALOZIMA NA FORUMU. NAMA JE CILJ DA SVAKOG DANA NEKOGA NASMEJEMO I AKO USPEMO U TOME, MI SMATRAMO DA JE NAŠA MISIJA USPELA.

Ти си ми мало чудан, некад умеш да будеш
незанимљив ко Боб Рок, а некад да заблисташ,
нарочито у тандему са Пезосом. Не знам што ти
озбиљно одговарам на овај шатро трол пост,
ели ето ти.

Hvala na odgovoru.
Ja znam kako se Bobo preziva, ako neko hoće da ga bije neka mi pošalje pvt.
Paninaro mi je isto što i Proviron. Valjda su crnogorci i imaju velike obrve.
Pazl ne znam ko je.
Mene su svojevremeno trajno banovali što sam Kurdu rekao da idem na okupljanje i poslao mu klip Dragorada "Da znaš kako momci jebu".
Ovo danas nema zakona nigde.

Moj prvi blam je što sam u prvom razredu plako što sam morao da plešem sa nekom debelom tad jer nisam smeo da pitam lepoticu Milicu da plešemo.
Nju uzeo neki slinavi.

Ne znam jesam li pricala ovo. Ne bi me cudilo da jesam.
Nego, imala sam tada mozda deset godina. I pred roditeljima, komsinicom i bracom koji su stariji od mene sam pricala sledeci vic:
Pricaju Mujo i Haso telefonom i pita Mujo: Sta radis? Ovaj odgovara: Evo skuvo kafu pa kafenisem. Ti? Mujo: A ja skuvo caj od nane pa onanisem.
Meni je tu bila smijesna jedino igra rijeci. Ne sjecam se kako su oni reagovali.
Kasnije, kad sam shvatila te neke termine i kad sam se sjetila da sam ovo pricala, bilo me je blam onako za sebe. Oni su vjerovatno zaboravili. A mozda nijesu?

vesnam ti si jedna velika, simpatična, stidljiva, dobrodušna slatkica :)

2 fejla u jednom danu

u prvom srednje ja i ortak pobegli sa casova i otisli u obliznji blok
tu smo videli dva lika nasih godina koji igraju basket
usli smo da odigramo protiv njih 2 na 2
odvalili su nas
pitamo ih gde idu u skolu i pokazu nam na skolu pored
kasnije mi ortak kaze ,,brate to je gundulic b,,
za one koji ne znaju,ivan gundulic be je osnovna skola za mentalno zaostalu decu
a delovali normalno likovi
jedino mi bilo sumnjivo kad sam jednog od njih pito odakle je,a on mi reko ,,ne znam,, lolo

tog istog dana,nekih 5,6 sati posle idem s ortakom iz kraja do trafike
na putu do tamo ispricao sam mu to sto se desilo
kad smo stali tamo u red dok me je on tovario za to,ugledam vrhunsku zategnutu bulju osobe naslonjene na frizider za sladolede kako cita novine
ja reko ,,brate,vidi BULJU,, kad ono okrece se neki nosati ogavni LIK
jedan biciklista prsnuti u onom biciklistickom odelu

Na terasi jednog kluba vidim ja moju poznanicu i nekog lika. Kontam ja ma to joj je drugar. I pridjem ja njoj, i krenem da bacam neku spiku, i pričamo mi 5-6 minuta samo ovaj lik pored kaže: E ćao brate ja sam Vlada. Ja ni ne pogledam u njega i kažem važi Vlado (kako džiberski s moje strane) i nastavljam spiku, a on opet: ne ne brate, nisi me ukapirao ja sam vlada i ja sam njen dečko. ja gledam u njega, gledam u nju, mislim se neće ti ta fora proći frendzoned pičko i kažem: aj poljubite se onda. i oni se poljube. Mene živi blam jede, hoću da propadnem kroz onu terasu, oni se smeju, i kaže mi lik, ma opušteno brate, nema veze ti si legenda

Došao ja s posla vidim došao neki gost a meni se žurilo, trebao da pođem s drugom neđe i ja uletim na brzinu u wc da izvršim fiziološke potrebe i da operem zube na brzinu jer nisam htio da se javljam i uglavnom ja u wc-u sedim na šolji, ustajem pošto izvrših broj 2 da ispljunem jer sam u isto vrijeme prao zube kad otvaraju se vrata a s druge strane rođaka od 15-16 godina sa sela, meni gaće oko koljena a kudrovo mi međunožje. ne uspjeh ništa da kažem jer mi bjehu puna usta kaladonta a i šta bih rekao u toj prilici, samo sam joj polagano okrenuo manje rutavu guzicu a ona je pokunjeno spustila glavu i zatvorila vrata. Drugu kad sam pričao crkao je od smijeha. Zaključavam se i kad sam sam u kući u wc-u al zaboravih od brzine.

Došao sa treninga, okupao se i kako sam bio sam kući, rešim da odem go do sprata. U međuvremenu su trebali da mi dođu i neki ortaci. Međutim problem je bio, što su slepci ušli dok sam se tuširao i popeli se gore. Otvaram vrata, ulazim, vidim gledaju me ljudi čudno(ko za kurac bila i neka nepoznata devojka sa njima). Ja se izvinim, izađem i zatvorim vrata. Vratio sam se tek posle nekih 20 minuta. Posle smo se kočili na tu priču.